שחזור נתונים OS X לאחר פתרון שגיאת "תבנית מערכת הקבצים נכשלה"

Mac OS X כולל את כלי הדיסק ככלי מובנה המשרת מטרות כגון התקנת כונן קשיח, אימות, תיקון או מחיקה. הוא משמש גם להפעלה/השבתה של יומן מערכת קבצים ומטרות משמעותיות אחרות. למרות היותו כלי עזר יעיל, יכולים להיות מצבים בהם ניסיון מתמשך נכשל עקב עבודה לא תקינה. זה עשוי לקרות עם כל מערכת Mac OS X; אולם לרוב הוא נתקל בנמר Mac OS X, 10.5. כפתרון אולטימטיבי לשחזור נתונים OS X צריך להיעשות באמצעות תוכנת שחזור נתונים מתקדמת של mac.

במצב מסוים בניסיון לעצב או להסיר אמצעי אחסון של Mac OS X, ייתכן שתתקבל הודעת שגיאה כ"עיצוב מערכת הקבצים נכשל ". הבעיה מתרחשת לרוב במקרה של שינויים במערכת הקבצים של נפח מערכת Mac מסוים, הנובעים מאחת מהסיבות הבאות –

• מערך המחיצות המשמש את כלי הדיסק של הנמר אינו תואם ל- OS X 10.6
• נזק בטבלת מחיצות מערכת Mac

מאחר וטבלת המחיצות והתכניות המיושמות כך הן בעלות חשיבות קריטית, ייתכן שלא ניתן יהיה לגשת לנתונים ולפריטים המאוחסנים בכונן הקשיח. הדבר מתעורר צורך בשחזור נתונים ממערכת ההפעלה X לאחר שהשגיאה נפתרה מכיוון שעיצוב הכונן הקשיח הוא הדרך היחידה להתגבר על הבעיה.

במהלך תהליך עיצוב הכונן הקשיח, הערך עבור הקבצים שנעשו בספרייה נמחק אך הקבצים עדיין נמצאים במיקומם. סריקה מקיפה הנעשית על ידי תוכנת שחזור נתונים מחלצת כל פיסת נתונים ומידע מהמחיצות ומאפשרת שחזור שלה אפשרי בקלות על ידי הצגת תצוגה מקדימה של קבצי הנתונים ותיקיות המתקבלים כך. סוגים שונים של קבצים כגון תמונות, סרטונים, קבצי נתונים וטקסט משוחזרים גם הם על ידי סריקה שיטתית עוצמתית המתבצעת. יתר על כן, הוא משמש לשחזור נתונים מנמר שלג Mac OS X 10.6, נמר 10.5 ומעטיפות HFS, HFS+, HFSX, HFS.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.