שחזור סרטונים שאבדו מ- Sony Handycam DCR – מצלמת וידיאו DVD650

מצלמת הווידאו Sony Handycam DCR-DVD650 היא מצלמת וידאו בהבחנה גבוהה עם יכולת הקלטת וידאו היברידית הן ב- Memory Stick Pro והן ב- DVD. עם איכות הדמיה יוצאת דופן, מצלמת הווידאו הזו כוללת את כל היכולות להיות בחירה מקצועית ומקובלת בקרב משתמשים המעוניינים בסרטונים באיכות טובה. עם שימוש כה עצום, אובדן נתוני וידאו אינו יוצא מן הכלל במצלמת הווידיאו Sony Handycam DCR-DVD650. משתמשים בקטגוריה זו מדווחים לעתים קרובות על בעיות של סרטונים בלתי נגישים או שאבדו ממצלמת המצלמה שלהם. במצבים כאלה אם הם לא מצליחים לשחזר סרטונים שאבדו מהגיבוי הנוכחי או שהגיבוי אינו זמין, הם יכולים לפנות לכלי לשחזור הווידאו.

אובדן נתוני וידאו במצלמת וידאו Sony Handycam DCR-DVD650 יכול לנבוע מ:

מחיקת סרטון אחד או יותר ממצלמת הוידיאו Sony Handycam DCR-DVD650 בטעות.

כיבוי מצלמת הווידיאו או הוצאת התקן הזיכרון לפני שניתן יהיה לכתוב סרטונים במלואם ל- DVD או ל- Memory Stick Pro. אירועים כאלה גורמים לפעולות כתיבה מופרעות וגורמות למכשיר האחסון להיפגם.

צילום סרטוני וידאו כאשר הסוללות של מצלמת הווידיאו Sony Handycam DCR-DVD650 הולכות החוצה.

שימוש ב- DVD או ב- Memory Stick Pro בהתקנים שונים

פגיעה ב- DVD או ב- Memory Stick Pro הופכת את הסרטונים לבלתי נגישים ואי אפשר להפעיל אותם במצלמת הווידיאו Sony Handycam DCR-DVD650 או במחשב כלשהו. עם זאת, באפשרותך לאתחל מחדש את מכשיר האחסון הפגום ולבנות אותו מחדש, אך מצד שני, הדבר גורם גם לאובדן נתונים. כל הסרטונים המאוחסנים ב- DVD או ב- Memory Stick Pro יימחקו. כדי לשחזר אותם, הפתרון הטוב והבטוח ביותר הוא להשתמש בגיבוי האחרון שלך.

ישנם מצבים בהם ייתכן שלמצלמת הווידאו Sony Handycam DCR-DVD650 אין גיבוי מתאים שניתן להשתמש בו לשחזור הסרטונים שנמחקו או אבדו. בנסיבות כאלה תוכנת שחזור וידאו יכולה לעזור.

כל סרטון שנמחק מ- DVD או מ- Memory Stick Pro של מצלמת הווידאו Sony Handycam DCR-DVD650 למעשה לא נמחק. מצלמת הוידאו פשוט מסירה את הכניסה שלה, תוך סימון המרחב כזמין עבור קבצים אחרים. אז עד שחלל זה יוחזק מחדש על ידי קובץ אחר, תוכנת שחזור וידאו יכולה לשחזר ולשחזר אותו למיקום בטוח.

שחזור התמונות של כוכב הפניקס הוא כלי מתקדם המיועד לשחזור קטעי וידאו שאבדו ממצלמות וידאו, DVD, מקלות זיכרון, תקליטורים, דיסקים קשיחים ומדיות אחסון אחרות. תוכנת שחזור וידאו זו זמינה עבור Windows ו- Mac OS X ותומכת בפורמטים של קבצי וידאו כמו, MOV, AVI, ASF, WMV, WMA, M4P, MIDI ועוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.