שחזור קבצים מדיסק קשיח פגום

שחזור נתונים משמש לאחזור הנתונים שאבדו, לא נגישים, פגומים, פגומים ומעוצבים מכונני HDD או SSD. אובדן הנתונים הדיגיטליים גורם ללחץ רב אצל אנשים. אתה יכול למחוק בטעות את הקבצים לצמיתות או מסל המיחזור. עם זאת, ניתן לאחזר קבצים אלה שנמחקו, אבדו או ניזוקו. אתה יכול בקלות להחזיר כל דבר כמו סרטונים, תמונות, מסמכים, קבצי שמע וכו 'שאבדו עקב כשל בכונן הקשיח.

כיצד אובדן הנתונים ומה ניתן לעשות:

במצבים שונים, נתונים עלולים ללכת לאיבוד, או שהכונן שלך עלול לקרוס. בדרך כלל, נזק פיזי עלול לגרום נזק לכונן. אך לפעמים, גם בגלל שגיאה לוגית, הכונן עלול לקרוס. פגיעה פיזית בכוננים הקשיחים גורמת לנזק רב יותר, וקשה לשחזר את הנתונים שאבדו. יש לפנות לעזרה מקצועית במהלך זה. אם הנתונים הולכים לאיבוד בגלל לא נזק פיזי, כל תוכנת שחזור נתונים יכולה לסייע בשחזור הנתונים. עם זאת, שירות מקצועי תמיד עדיף על עזרה עצמית כדי למנוע כאוס. אובדן הנתונים ההגיוני נגרם בדרך כלל אם הקבצים עוצבו או נמחקו בטעות. זה גורם לאובדן ההתייחסות לקבצים. אבל הקבצים קיימים בכונן הקשיח.

הטעות הבסיסית שאנשים מבצעים היא שהם מנסים לרוקן ולנקות את סל המיחזור. זה גורם למחיקת הפניות של הקבצים בכונן הקשיח. אם הוא אינו מוחלף, ניתן לשחזר אותו בקלות.

אפשרויות עיצוב ועיצוב מחדש בשחזור הנתונים:

לפעמים אתה מנקה את הכונן שלך בלי כוונה ומבין שהמסמכים והקבצים החשובים אבדו. מצב זה יכול להתרחש כאשר הכונן קורס, ומערכת המחשב מציעה לך לעצב אותו, וכל הקבצים אבדו. בדרך כלל זה קורה בכוונה, וכמה תוכנות זמינות לשחזור יכולות לסייע בשחזור הנתונים האבודים. ניתן לאחזר סוגי נתונים בלתי מוגבלים.

כיצד להימנע מאובדן נתונים מכונן קשיח:

כדי למנוע אובדן נתונים מכונן קשיח, עקוב אחר הטיפים המפורטים להלן:

א???? אם אתה מבחין בקולות ורעשים כמו טחינה ולחיצה, הפסק את השימוש במכשיר מיד. צור גיבוי כדי למנוע בעיות נוספות.

א???? השתמש בתוכנת אנטי וירוס אמינה. המערכת תשמור על המערכת מפני תוכנות זדוניות ווירוסים. התקפות וירוסים ותוכנות זדוניות עלולות לגרום לאובדן קבצים '.

א???? מדי פעם, יש לבצע גיבוי של נתונים כדי להגן על המידע. זה שימושי בזמן שאבד נתונים.

א???? תמיד יש להרחיק את מכשיר האחסון מאור שמש ישיר או מסביבה לחה.

שחזור הנתונים בכונן הקשיח עם שירות שחזור הנתונים:

אם הכונן הקשיח ניזוק קשות ואינך מסוגל לשחזר אותו. ואז עזרה מקצועית תוכל לפתור את שחזור נתונים HDD. המומחיות הטכנית יכולה לבטל את הקבצים הפגומים, וניתן לשחזר נתונים בקלות, לא משנה עד כמה הכונן הקשיח נפגע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.