שחזר תמונות וסרטונים אבודים עבור Kodak Zi8

האם אתה רוצה לשחזר תמונות או סרטונים שאבדו בכרטיס הזיכרון של Kodak Zi8? אם מחקת בטעות את התמונות או הסרטונים שלך, מאמר זה יגיד לך בדיוק כיצד לשחזר תמונות שנמחקו. הדבר הראשון שאני צריך לומר הוא ש- Kodak Zi8 היא מצלמה מדהימה. אני בעלים, ואני אוהב את הכוח שיש בו. עם זאת, כפי שאולי שמתם לב, ל- Kodak Zi8 יש נטייה לאבד תמונות וסרטונים שנשמרו בכרטיס הזיכרון. זוהי בעיה שניתן לפתור, המשך לקרוא כדי לגלות את הפתרון המהיר.

מערכת הקבצים Zi8

ראשית בואו נסתכל על מערכת הזיכרון של ה- Kodak Zi8. להלן כרטיסי הזיכרון שהוא יקבל:

  • כרטיס זיכרון
  • כרטיס SDHC

שני הכרטיסים הללו מקובלים, אך ה- SDHC החדש יותר בטוח מעט יותר מכיוון שהוא מגן טוב יותר מפני נחשולי מתח. מכיוון שה- Zi8 משתמש ברזולוציית וידאו מקורית של 1920 x 1080 ויכול לצלם תמונות סטילס של 5 מגה פיקסל היית חושב שכרטיס גדול הוא האפשרות הטובה ביותר עבור מצלמה זו. עם זאת, בגלל בעיות שמירת הנתונים, לרוב זה רעיון טוב יותר להשתמש בכמה כרטיסי זיכרון קטנים יותר ולהחליף אותם לעתים קרובות. בדרך זו, אם תאבדו את הנתונים בכרטיס אחד, לא איבדתם הכל.

חשוב: כבה את הכרטיס הפגום מייד

כאשר אתה מבחין שזה קורה למצלמת הווידאו שלך, המשמעות היא שהמצלמה וכרטיס הזיכרון נתקלו בשגיאת העברה כלשהי. פעמים רבות התמונות או הסרטונים שאינכם מוצאים עדיין נמצאים למעשה בכרטיס הזיכרון, אך אינם נגישים, מה שהופך את השלב הבא מאוד חשוב: תוכל לשחזר את התמונות שאבדו, אבל עליך להיות ממושמע, ולא להשתמש בכרטיס עוד. אם אתה ממשיך לכתוב לכרטיס הזיכרון, אתה מסתכן בכתיבת תמונות או קטעי וידאו חסרים.

הסיבה לכך היא שכאשר קובץ המאוחסן בכרטיס SD או SDHC נמחק, הוא לא ממש "נמחק" באופן שאתה חושב עליו בדרך כלל. למעשה הקובץ רק מקבל מקוטע ונסתר מהעין. בעזרת תוכניות לשחזור נתונים תוכל לאתחל את הקובץ מחדש, אך רק אם הוא עדיין לא נכתב. אז אני לא יכול להדגיש את זה מספיק – כבה את הכרטיס והנח אותו במקום בטוח. זה יעזור לסיכויים שלך להחלמה מלאה.

בדוק אם יש נזק פיזי

לאחר מכן, בדוק את מצלמת הווידאו של Kodak Zi8 ואת כרטיס הזיכרון. יתכן כי לכרטיס או למצלמת הווידאו יש נזק כלשהו, ​​ולכן לא תוכל לצפות בתמונות שצילמת זה עתה. ניתן לנקות את הכרטיס בעזרת מטלית מיקרופייבר, כך שהבד יגרום לנזק מינימלי לכרטיס. בדוק את התוכן של כרטיס הזיכרון Kodak Zi8 שלך במחשב. אם אתה יכול לצפות בתכנים באינטרנט, אתה בסדר. עם זאת, אם אתה עדיין לא יכול לראות את זה, שקול להשיג לעצמך תוכנת שחזור תמונות.

סרוק את כרטיס ה- SD שלך

ישנן כמה תוכניות טובות לשחזור תמונות הזמינות להורדה בחינם. הדרך שבה תוכניות אלה פועלות היא באמצעות אלגוריתם מתקדם של "גילוף קבצים". המשמעות היא שהם יכולים לסרוק את כרטיס ה- SD שלך לאיתור תמונות וסרטונים שפוצלו וחסרים את נתוני המטא הנדרשים שבדרך כלל יהיה צורך במחשב PC או ב- Mac כדי לצפות בקבצים.

אני ממליץ לנסות אחזור תמונות 1.70 למחשב האישי מכיוון שהמוציא לאור, אודבוסו, מעדכן כל הזמן את הגדרותיו כך שיתאימו לפורמטים החדשים והקבצים וליצרני המצלמות. עם זאת, אתה יכול גם להשתמש ב- Wondershare או Disk Doctors. אלה זמינים באופן מקוון וניתן להשתמש בהם עבור מחשבי PC או MAC. לאחר שהורדת והתקנת את התוכנה למחשב שלך, תוכל לסרוק בקלות את כרטיס הזיכרון והוא ייצא עם מה שמצא. סביר להניח שתוכל לראות את התמונות שאבדת בעבר. הקפד לשמור את התמונות במקום בטוח.

דבר נחמד בתוכניות אלה הוא שאתה יכול לסרוק את כרטיס ה- SD שלך עם גרסת הניסיון ללא תשלום. אם לא תשחזר את התמונות או הסרטונים שאבדו, לא תתבקש לרשום את התוכנה. אתה רק צריך לשלם לאחר שתחזיר את התמונות או הסרטונים שלך. עד כמה זה נהדר?

עדיין אין מזל?

כמוצא אחרון, תוכל לנסות מרכז שחזור נתונים בדואר אלקטרוני. חפש בגוגל ותמצא הרבה חברות מוכרות. עם זאת, ניסיון לגשת לתוכנה הוא בהחלט המהיר, הקל והזול ביותר. בהצלחה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.