שחיתות ב USN Journal או קובץ יומן NTFS עלולה לפגוע בנפח NTFS ולגרום לאובדן נתונים חמור

כתב העת USN (או Update Sequence Number Journal) הוא תכונה חדשה שהוצגה עם NTFS v3.0. האחראי על מעקב אחר כל השינויים המתרחשים בקבצים, בזרמים ובספריות המופיעים בכרך NTFS. הוא גם רושם שינויים בתכונות שלהם או בהגדרות האבטחה. '$ Logfile' הוא פונקציונליות נוספת המתווספת למערכת הקבצים NTFS. זהו בעצם קובץ יומן NTFS המשמש לתיעוד שינויי מטא בנפח NTFS. אם קבצים אלה הופכים פגומים מסיבה כלשהי או מכילים רשומות לא חוקיות, הדבר עלול לגרום לשחיתות נפח NTFS. אם אמצעי האחסון הפגום הוא נפח האתחול שלך, ייתכן שהוא יגרום לאתחול המערכת שלך וכתוצאה מכך לאבד את כל הנתונים החיוניים המאוחסנים במערכת שלך. כדי לשחזר את הנתונים האבודים שלך מנפח NTFS המושחת, עליך ללכת לשחזור מחיצות של Windows באמצעות כלי צד שלישי אמין.

לדוגמה, אתה משתמש במחשב מבוסס Windows 2000. כאשר אתה מנסה לגשת לאמצעי האחסון מבוסס מערכת הקבצים שלך NTFS, אתה עלול להיתקל באחת מהודעות השגיאה הבאות:

"מבנה הדיסק פגום ובלתי קריא"

אוֹ

"אין מספיק מקום בדיסק. "

אם נפח הפגום הוא נפח האתחול שלך, ייתכן שתקבל גם הודעת שגיאה בעת אתחול המחשב:

"עצור 0x0000007B (0x00000000, 0xC0000032, 0x00000000, 0x00000000)

מכשיר_נגיש_לא נגיש "

גורם:

הקובץ $ UsnJrnl או הקובץ $ LogFile מכילים כמה רשומות לא חוקיות.

שגיאת STOP תהפוך את המערכת שלך לבלתי ניתנת לאתחול ותמנע ממך גישה לנתונים היקרים המאוחסנים במערכת. במצבים כאלה, אתה יכול להשתמש בגיבוי לשחזור נתוני מחיצה. אם אין לך גיבוי, בצע את שלבי הרזולוציה המוזכרים להלן.

פתרון הבעיה:

עליך לבצע את השלבים הבאים כדי לפתור את שגיאת STOP:

השתמש בתקליטור מערכת הפעלה של Windows XP והפעל מחדש את המערכת מבוססת Windows 2000 למסוף השחזור.

לחץ על 'הפעלה' בתפריט 'התחל' ולאחר מכן הקלד 'Chkdsk.exe /r'

לחץ על 'אישור' והפעל מחדש את המערכת.

עם זאת, אם הכלי 'Chkdsk' אינו מסוגל לזהות את השגיאות ואינך יכול לגשת לאמצעי האחסון שלך ב- NTFS, עליך להיעזר ביועץ יעיל תוכנת שחזור מחיצות. תוכנות אלה יכולות לשחזר בקלות נתונים שאבדו, נמחקו או מעוצבים ממחיצות מבוססות מערכת הקבצים NTFS, FAT או exFAT.

שחזור הנתונים של Stellar Phoenix Windows הוא כלי מתקדם שיכול לשחזר קבצים, מסמכים, תמונות, מיילים, קטעי וידאו וכו 'שאבדו, נמחקו או מעוצבים ממחיצות פגומות בכל מצב של אובדן נתונים. זה עוזר לנו לבצע שחזור מותאם של קבצים בהתבסס על סוגי הקבצים שלהם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.