שחיתות Filestream ב- SQL – פתרון לשחזור מסד נתונים פנומנלי!

תהליך האחסון והניהול של נתונים לא מובנים היה גרוע, לפני שחרור SQL Server 2008.

גישות קודמות לאחסון נתונים לא מובנים

לפני פרסום SQL 2008, היו שתי גישות לאחסון נתונים לא מובנים. אחת הגישות הייתה לאחסון נתונים בעמודה VARBINARY או IMAGE. זה היה עקביות עסקית וגם הפחית את מורכבות ניהול הנתונים, אבל זה היה מבחינת ביצועים. הגישה השנייה הייתה לאחסן נתונים לא מובנים כקובצי דיסק ולאחסן את מיקום הקובץ בטבלה יחד עם כמה נתונים מובנים המקושרים אליו. גישה זו הייתה טובה מבחינת הביצועים, אך לא הבטיחה עקביות עסקית.

תכונת FILESTREAM – אחסון יעיל של נתונים לא מובנים

תכונת FILESTREAM הוצגה עם SQL Server 2008 לאחסון וניהול נתונים לא מובנים ביעילות. תכונה זו מאפשרת אחסון של נתוני BLOB (כמו מסמכי Word, קובץ מוזיקה, קבצי תמונות, קטעי וידאו וכו ') במערכת הקבצים NTFS. הוא מבטיח עקביות עסקית בין הנתונים הלא מובנים (המאוחסנים ב- NTFS) לבין הנתונים המובנים (המאוחסנים בטבלה).

שחיתות FILESTREAM – שגיאה 7904

לפעמים, כשאתה מנסה לשחזר את מסד הנתונים של MS SQL 2008 (קבצי MDF) מגיבויי יומן עסקאות, מסד הנתונים ניזוק. אינך מצליח לבצע שחזור ובכך קבצי MDF הופכים לבלתי נגישים וכתוצאה מכך אובדן נתונים. תחת בעיה כזו, אתה עלול להיתקל בשגיאה: "שחיתות FILESTREAM – קבצים חסרים, שגיאה 7904." באותו זמן, אם ברצונך להחזיר את הגישה לקבצי ה- MDF הקריטיים למשימה שלך, עליך לבצע תהליך שחזור מסדי נתונים של SQL באמצעות תהליך מתאים שחזור קבצים MDF פִּתָרוֹן.

ייתכן שמאגר הנתונים המקורי לא ייפגם

מסד הנתונים פגום כאשר ניסית לשחזר את מסד הנתונים מגיבויי יומן עסקאות אך מסד הנתונים המקורי, שממנו נלקח הגיבוי של העסקה, אינו גורם נזק ברוב המקרים. ברוב המקרים הללו, שחיתות מתרחשת במסד הנתונים ששוחזר מרצף של יומני גיבוי. ייתכן שמאגר הנתונים המקורי אינו פגום. "7904 16 2 שגיאת טבלה: קובץ FILESTRWEAM עבור" קובץ מזהה "לא נמצא." תוכל להחזיר את הנתונים היקרים שלך באמצעות פתרון משחזר SQL Database משובח לשחזור תוכן מסד נתונים מושחת של SQL מקבצי MDF פגומים.

פתרון פנומנלי לשחזור מסדי נתונים של SQL

כלי שחזור SQL של ​​SysTools הוא אולי כלי השחזור של מסד הנתונים SQL הקל והיעיל ביותר הקיים בסביבה. תוכנת שחזור קבצים מסוג MDF מבצעת סריקה נרחבת של מסדי נתונים פגומים כדי לשחזר את כל פריטי מסד הנתונים כמו טבלאות, דוחות, טפסים, טריגרים, הליכים מאוחסנים וכו '. אם תבחר לתקן SQL DB ולשחזר מסד נתונים פגום באמצעות כלי שחזור SQL של ​​SysTools אז אתה יהיה בעל ממשק פשוט מאוד אשר לא ידרוש מכם כישורים טכניים קודמים לביצוע תהליך שחזור SQL. לתוכנה יש גם אופי לקריאה בלבד שעוזר להחזיר את התוכן המקורי של מסד הנתונים של SQL. בקיצור, תוכנת שחזור SQL של ​​SysTools היא פתרון פנומנלי לשחזור מסדי נתונים של SQL.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.