שיפור ביצועי המחשב שלך – אופן ביצועו

לרוב, אנשים נוטים לתוכנות יקרות לייעל את המכונה שלהם, מה שרוב הזמן יוצר בעיות נוספות. אני אספר לך על כמה מהטיפים הבסיסיים כדי לגרום לחלונות שלך לפעול בצורה חלקה מבלי להיות מורכבים יותר.

1) קודם כל, אתה לא צריך להוריד תוכנות יקרות כמו "מכונאי מערכת", "כוונון ממוצע" וכו 'כדי לייעל את החלונות שלך מכיוון שהם לרוב יוצרים יותר בעיות במקום לעשות את מה שהם צריכים לעשות. לכן, נסה להימנע מתוכנה זו וחפש את האלטרנטיבות החינמיות.

2) השתמש ב "מנקה הדיסקים של Windows". זהו כלי פשוט ויעיל לניקוי המערכת והוא עושה עבודה הוגנת בעשיית מה שמשתמע משמה. מהנדסי Microsoft Windows חכמים מספיק כדי להפוך את "ניקוי הדיסקים של Windows" לאפקטיבי למשתמשים שלהם. ישנן מגוון אפשרויות לבחירת ניקוי המחשב לפי הצורך.

3) השתמש ב- "איחוי הדיסק של Windows". זה נראה פשוט מאוד, אבל תאמין לי שזה יחליף את כל תוכנות האיחוי האחרות שלך. יש לו גם אפשרות לתזמן את הזמן לאיחוי.

4) אם אתה מעדיף תוכנת ניקוי מערכת אז "CCleaner" יכול להיות אופציה טובה עבורך. זוהי תוכנת ניקיון כה נפלאה וכוללת גם מנקה רישום. פשוט השתמש בגרסה החינמית והיא תספיק לכל המערכת שלך. התכונה הגדולה של "CCleaner" היא שיש לו את האפשרות לאפשר לך לברר על תוכניות ההפעלה שלך בפירוט. אתה יכול לכבות הרחבות חסרות תועלת של דפדפנים, או להשבית משימות מתוזמנות שלוקחות את הזיכרון היקר של המערכת.

5) תוכל גם להשתמש ב- "Defraggler" לצורך איחוי המערכת. זוהי תוכנה נהדרת נוספת מאותה חברה של CCleaner "Piriform". הדבר הטוב ביותר בתוכנה זו הוא שהיא יכולה להפוך את השבר של המערכת כמעט לאפס. תוכל גם לאשר זאת על ידי איחוי מתוכנה זו ולאחר מכן בדיקה מתוך "איחוי הדיסק של Windows". פשוט לחץ על "ניתוח" לבדיקה. מלבד איחוי יעיל, הוא יכול גם לאחות קבצי מערכת נעולים. לשימוש זה, פתח את Defraggler ולחץ על ההגדרות. משם בחר באפשרות "איחוי זמן אתחול" ושם תוכל לבחור את הזמן בו יש לבצע.

הערה: טיפים אלה הם בסיסיים מאוד, אך הם יעילים. אני באופן אישי פועל לפי הטיפים האלה והמערכת שלי פועלת בצורה חלקה. כמו כן, תוכנות הניקוי היקרות הללו יוצרות בעיות נוספות. אתה עשוי לגלות שתוכנות מסוג זה יש דירוג טוב מאוד על סקירת אתרים כמו "עשרת הביקורות הטובות ביותר" וכו 'אך האם אתה רואה תוכנות חינמיות באתר שלהן. אם כן, המשמעות היא שסוגים כאלה של סקירת אתרים גובים סכום כסף עצום מחברות ייצור התוכנות היקרות ובמקביל מדרגות אותן במקום הראשון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.