שירות שחזור נתונים במנצ'סטר

שחזור מידע:

הנתונים המאוחסנים בהתקן האחסון יכולים ללכת לאיבוד בכל עת. זו הבעיה העיקרית שעוברים עסקים ומשתמשים מדי פעם. נתונים דיגיטליים חשובים בתקופה של היום. זה יכול להוביל לבעיות רבות, כגון משפטיות וכלכליות. ניתן לאחזר את הנתונים המאוחסנים דיגיטלית בכל עת. תהליך זה של שחזור הנתונים שאבדו נקרא שחזור נתונים. הנתונים אינם נגישים בגלל נזק פיזי או הגיוני כלשהו.

במהלך תהליך שחזור הנתונים, הקבצים שאבדו נסרקים ומאוחזרים. ניתן לשחזר את הנתונים ממקורות אחסון שונים כגון כונן פנימי של המחשב הנייד לאחסון, כונן מצב מוצק, כונן דיסק קשיח חיצוני, כונן הבזק מסוג USB, כרטיסי זיכרון וכו '.

כישלונות פיזיים והגיוניים:

כשלים הגיוניים: בכשל לוגי, הנתונים אובדים בטעות בגלל עיצוב הכונן, מחיקת הנתונים, מחיקת עוצמת הקול, הכונן עלול להיפגם, התקנה מחדש של מערכת ההפעלה, כשל באתחול וכו '.

כישלונות פיזיים: הנתונים שאבדו עקב בעיות קישוריות, המרחב הפיזי לאחסון, נזק לרכיב כלשהו, ​​כשל של ציוד אלקטרוני כלשהו נתון לנזק פיזי.

כיצד אובדן הנתונים?

לא ניתן לאבד את הנתונים אם תמחק אותם ממיקום האחסון. לאחר המחיקה, הם מועברים לפח המיחזור הזמין בחלונות או לפח האשפה של Mac OS. ניתן לשחזר את הקבצים שנמחקו מסל המיחזור והאשפה. הם מועברים בחזרה למיקום המקורי שלהם. גם לאחר מחיקת הנתונים מפחי האשפה או המיחזור, הם אינם נמחקים. אתה יכול לשחזר אותם בקלות באמצעות תוכנת שחזור כלשהי מכיוון שהם עדיין קיימים בכונן. ניתן לשחזר את הנתונים שאבדו לוגית באותו אופן.

כיצד אפשרי שחזור נתונים?

במהלך העיצוב, כדי להגדיל את מהירות המחשוב, מערכת ההפעלה מחקה את כל הפניות לקובץ. משמע, הפניה לקבצים נמחקת במהלך העיצוב, אך הקבצים עדיין קיימים בכונן. הקבצים לא הולכים לאיבוד לגמרי. אם קבצים כלשהם מוחלפים, זה מסובך לאחזר את הקובץ המקורי. חיתום מוחק את הקבצים, אך הוא דורש משאבים רבים של מחשוב וזמן, כך שמערכת ההפעלה מעדיפה לא להחליף. בשל כך, הוא אינו נגיש וניתן לאחזר אותו על ידי תוכנת שחזור הנתונים.

מגבלות שחזור נתונים:

בדרך כלל קל לשחזר נתונים, אך לפעמים זה יכול להיות קשה במצבים מסוימים שהם כדלקמן:

  • קשה לשחזר את הנתונים אם הם מוחלפים במהלך העיצוב.
  • אם הנתונים נפגמו בצורה גרועה.
  • אם הנתונים האבודים קיימים במגזר פגום.

סיכום:

ניתן לשחזר את הנתונים החשובים שאבדו באופן מיידי. תרחישים לא צפויים רבים כמו מחיקת הקבצים שלא בכוונה, התקפת וירוסים על המערכת, קריסת התוכנה, נזק פיזי וכו ', יכולים להיות הסיבה לאבד את הקבצים. כדי להתגבר על זה, קח את גיבוי הנתונים מדי פעם. אם אינך מוצא את עצמך מסוגל, תוכל תמיד לפנות ל- Data Clinic. אם יש לאחזר נתונים דיגיטליים כלשהם, Data Clinic הוא המומחה שיש לבקר בו בלונדון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.