שלב את התוספות האלה עם תוכנת QuickBooks שלך לתוצאות טובות יותר

תוכנת הנהלת החשבונות QuickBooks תומכת במערך נרחב של יותר מ- 400+ פתרונות חשבונאות בענן. תוספות אלה מאפשרות למשתמש לבצע אוטומציה מלאה של פעולות חשבונאיות מסוימות ולעקוב במדויק אחר עובדיו, מלאי ומשאבים אחרים של עסק.

אבל מאוד קשה לאדם לבחור את התוספים הטובים ביותר ל- QB מתוך רשימה כל כך ארוכה ולכן, הנה הבחירה שלנו מבין 8 התוספות המובילות עבור QuickBooks.

1. צלילות

ה- Tsheets הוא תוסף שימושי מאוד למעקב אחר זמן שניתן לשלב אותו בקלות עם QuickBooks. בין אם מדובר ביצירה או הקצאת לוח זמנים או מעקב אחר זמן טוב יותר, תוכנת Tsheets עושה הכל בשבילך. זוהי אפליקציה המותאמת ל- GPS המספקת נתונים מדויקים יותר בזמן אמת. אתה יכול להזין את הפרטים באפליקציה זו גם כאשר אתה במצב לא מקוון והנתונים יעודכנו כאשר תהיה שוב מקוון.

2. שיטת CRM

ניהול יחסי הלקוחות מעולם לא היה קל, אך באמצעות שיטת CRM, אתה יכול להפוך את ניהול קשרי הלקוחות למסע שיניים. אינך צריך לדאוג לשכפול נתונים עם שיטת CRM מכיוון שהוא מספק מידע מובנה של לקוחות.

3. ספר אותי

אם אתה רואה חשבון וחושב שפעולת השכר גוזלת הרבה זמן משעת העבודה היומית שלך, אפשר לספור אותי ברשימות האפליקציות האהובות עליך. הוא משתלב עם תוכנת QuickBooks כדי לרשום את סימן הכניסה והסימון של העובדים על מנת לקבוע את שכרם.

4. מלאי קערת דגים

זוהי תוכנה בהתאמה אישית הניתנת לשילוב בקלות עם תוכנת הנהלת חשבונות QuickBooks. מלבד ניהול מחסן וייצור, היא מציעה גם פתרונות לניהול נכסים.

5. מלאי SOS

אם מדברים על ניהול מלאי, QB מבצעת משימות בסיסיות מאוד שלה וכדי לשפר את ניהול המלאי שלה, תזדקק למלאי SOS. בעזרת מלאי SOS, תוכל ליצור את הרשומות של פריטים ולאחר מכן להשתמש בהם גם בעסקאות.

6. אוואלארה

אם אתה רוצה לנהל את המס שלך ביעילות באמצעות QuickBooks, תצטרך בוודאות את Avalara. עם Avalara, אתה יכול לנהל בקלות את המסים שלך גם עם סמכות שיפוט מס מורכבת וארוכה.

7. יבואן Transaction Pro

בגלל העדפת המשתמש או זמינות הכלים, QuickBooks לבדה אינו מסוגל לשמור על כל נתוני החשבונאות. רואי החשבון עשויים ליצור קובץ כלשהו בפורמט Excel או טקסט וכאן Transaction Pro יבואן מוודא שקבצים כאלה יומרו בקלות ל- QB.

8. חיוב ושלם

ניתן להשתמש בתוסף זה עם QuickBooks לאיסוף תשלומים, חשבוניות, ביצוע הפקדות ולמטרות רישום. החיוב והתשלום מקבלים דרכי תשלום מקוונות שונות ולכן זו התוספות המועדפות ביותר בשוק.

למרות שיש הרבה תוספות הזמינות לשילוב עם QB, עליך להיות מאוד מוקפד בעת בחירת התוספות כאילו תוסיף המון תוספות מיותרות ואז ה- QB שלך יהפוך לאיטי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.