תוכנה לניהול תחזוקת נכסים

נכסים מייצגים בניינים, דירות, בתים וחדרים שאחד משכיר. עם עלויות משפטיות עולות, נדל"ן הוא עסק רווחי ביותר. נכסי נדל"ן שייכים לשתי קטגוריות, בנייני מגורים ומסחר. למרות שעלות הקרקע עולה מדי שנה, הבניינים שנבנו על הקרקע פוחתים בשיעור בהתאם למיקום, לערים ולאזור.

הנכסים פוחתים בשל מבנה הבטון הנחלש עם השנים, בגלל השפעות מזג האוויר. צריך להחליף מערכות חשמליות ומכניות בבוא העת. לבעל נכס יכול להיות בניין דירות אחד או מספר בניינים. ניהול הנכסים הוא בעצמו פונקציה המכסה תחומים כמו דיירים, כלומר, המתגוררים בדירה, מבנה השכירות (כולל השכרות חודשיות ויומיות), שיעור העלאת דמי השכירות ותחזוקת הבניין והמתקנים שלו.

תוכנת ניהול נכסים היא כלי רב עוצמה בידי בעלי נכסים, מנהלים ובעלים. זה עוזר לעקוב אחר הדיירים בדירות ובבניינים שונים. ניתן לנהל את כל העסקאות הכספיות הקשורות לבניין, ולאחזר את הנתונים. מלבד פונקציות אלה, תחזוקה היא מרכז עלויות חשוב לניהול מבנים.

תוכנה לניהול תחזוקת נכסים מסייעת למשכירים לייעל את עלויות התחזוקה של הבניין. עלויות האחזקה כוללות תיקון התקנות כמו שירותים ותחזוקה של עבודות תחזוקה חיצוניות. המודולים העיקריים כוללים ייצור הזמנות עבודה, מאגר נתונים של הקבלנים והסוחרים, ההיסטוריה של הזמנות העבודה, ייצור הדוחות של הנכס ועלויות אחזקה, כדי לסייע למנהלים לקבל החלטות לגבי עבודות תיקון וסילוק.

חלק ניכר מהנכסים הפיזיים של בתי הארגון הוא בצורת מבנים. מכאן שניתן לשלב תוכנות לניהול נכסים ברחבי הארגון. הדבר עשוי להפחית את עלויות התחזוקה, ולכן להפחית את עלויות התפעול והניהול של ארגונים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.