תוכנה מומלצת לניהול ארנה

כאשר נותר קצת יותר מחודש להזין את הנתונים עבור צוותי גיוס בקר ועוד פלוס לתוכנת תוכנת גיליון מפוזר הפוכה שנבנתה על ידי מתנדבים בעלי כוונות טובות; הדבר האחרון שמישהו צריך לעשות הוא לחפש תוכנות חלופיות. עם זאת, כפי שכל מזכיר אירוע/כניסה או מפיק יודע זה לפעמים חבל ההצלה הדרוש לביצוע העבודה.

הכנת כל הנתונים הדרושים בשילוב איזון מופע של שלושת רבע מיליון דולר בששת השבועות שלפני תחילתו הייתה צריכה להספיק. הכנסת תוכנה חדשה ללימוד ושליטה תיחשב מגוחכת בלשון המעטה. היצרנים ראו בכך הכרח לאור ההיסטוריה של חוסר עקביות בתוכנית הנמצאת בשימוש כיום.

עם המלצה בת שלוש שנים ביד ומעט מאוד בדיקות אחוריות, תוכנת ניהול ארנה הפכה לחבל ההצלה שנבחר. התוכנה נרכשה, הועמסה על המחשבים, שיחקה איתה במשך יום בערך ואז הצוות שלנו יצא לעבודה. קבוצת התמיכה של KCI הייתה שם, ביום ובלילה, כדי לסייע בעקומת הלמידה ובכל התקלות שהציגו את עצמם. הצוות שלנו הבין במהירות שתוכנת התוכנה החדשה והידידותית למשתמש שסימנו עליה תהיה ההחלטה המתמשכת שלנו לאירועים עתידיים. המופע זכה להצלחה. המפיקים והמתמודדים שמחו. הכל היה טוב בעולם שלנו!

עברו הרבה שנים מאז אותם שישה שבועות קצרים שבהם הקבוצה שלנו הכירה את תוכנת ניהול הזירה. התוכנית עדיין מספקת פורמט ידידותי למשתמש שיש לו את הכישרון לייצר נתונים מינימליים לתחומי הדוחות. מרודאו לאירועי גידול בקר, המוצר ממשיך להדהים את הצוות שלנו ביכולת להופיע בזירה ומחוצה לה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.