תוכנה מתקדמת לשחזור קבצים לשחזור קבצים יקרי ערך בכל מקרה של אובדן קבצים

בכל יום אנו יוצרים קבצים רבים במחשב שלנו, משנים אותם, משנים את שמם, מעבירים אותם לכונן ה-USB ואפילו מוחקים. עם זאת, חלק מהקבצים נושאים מידע קריטי אישי, פיננסי או עסקי חשוב ביותר ואנו רוצים שהם יאוחסנו בצורה מאובטחת. למרות שאנו נוקטים אמצעים רבים כדי לאחסן קבצים חשובים בבטחה, עדיין ישנם מקרים של אובדן קבצים ואנו זקוקים לטכניקות יעילות לשחזור קבצים כדי לשחזר אותם בחזרה.

אובדן הקבצים היקרים שלך יכול להיגרם עקב כל מחיקה בשוגג, התקפת וירוסים, עיצוב המדיה וסיבות רבות כאלה. להלן כמה מהכללים ביותר שבהם נהגנו להיתקל כמעט כל יום:

  • מחיקה או השחתה של קבצים עקב חדירת וירוסים/תוכנות זדוניות
  • מחיקה של קבצים חשובים בטעות/בכוונה
  • קריסה של מערכת ההפעלה
  • מחיקת קבצי מערכת הגורמת לחוסר נגישות לקבצים/תיקיות
  • כיבוי פתאומי של המערכת הגורם לפגיעה במערכת הקבצים של המחשב
  • כל תקלה/סתירה אחרת באפליקציה

בכל מקרה של אובדן נתונים, כולל אלו שלעיל, קיים סיכון גבוה לאובדן קבצים יקרי ערך לצמיתות. עם זאת, הקבצים שלכאורה אבודים או שנמחקו לעולם לא הולכים לאיבוד לצמיתות עד שהם נמחקים. לפיכך, אם יש להקפיד להימנע מהחלפת הקבצים האבודים הללו ולהשתמש בכל תוכנת שחזור קבצים יעילה, ניתן בהחלט לשחזר את כל הנתונים שאבדו, שנמחקו או מעוצבים.

על מנת להימנע מהחלפת הקבצים, עליך להימנע מביצוע פירוק דיסק או שחזור מערכת במדיה, עליה אוחסן הקובץ. עליך לנקוט בצעדים רציניים כדי לא להפעיל תוכנת אנטי-וירוס או להעביר נתונים במדיה. תוכנה לשחזור קבצים פותחו עם אלגוריתמים יעילים רבים כדי לסרוק את מדיית האחסון שלך ולאחזר את הקבצים שאבדו, שנמחקו או אפילו מעוצבים בחזרה תוך זמן קצר. יישומים אלה הם נטולי סיכונים לחלוטין ולעולם אינם פוגעים במדיה המקורית ומכאן, הנתונים שלך במדיה לעולם אינם משתנים. יתרה מכך, עם ממשק משתמש גרפי עשיר והוראות מפורטות לכל שלב בפעולה, כלי עזר אלה לשחזור קבצים קלים מאוד לתפעול.

Stellar Phoenix Windows Data Recovery הוא כלי עזר יעיל עד כה אמין לשחזור קבצים שאבדו, נמחקו, בלתי נגישים או מעוצבים בכל מקרה של אובדן קבצים. התוכנה תומכת במגוון רחב של סוגי קבצים ומסוגלת לשחזר את הקבצים שלך ללא קשר למגבלות החומרה או התוכנה. עם פונקציונליות קלה להבנה, כלי זה לקריאה בלבד נותן קלות שימוש אפילו למשתמשים ללא ידע טכני רב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.