תוכנות מותאמות אישית לעומת פתרונות תוכנה משומרים – יתרונות וחסרונות

כאשר העסק שלך דורש פתרון תוכנה, יש לך מספר כיוונים שבהם תוכל ללכת. חברת תכנות מותאמת אישית אמינה יכולה לעזור לך להחליט על ידי השלמת ניתוח צרכים מפורט על מנת שיוכל לספק לך את המידע הדרוש לך בכדי לקבל את ההחלטה העסקית הטובה ביותר עבור החברה שלך.

לא תמיד קל להחליט איזו אפליקציה מתאימה לעסק שלך. להלן מספר יתרונות וחסרונות שעשויים לעזור לך להחליט.

תוכנה מותאמת אישית – מקצוענות:

#1. תוכנה מותאמת אישית יכולה לספק בדיוק את מה שאתה צריך. המשתמשים בפועל טובים מאוד בתיאור זרימת העבודה וכתוצאה מכך ניתן לעצב את התוכנה בצורה יעילה יותר כדי להגביר את יעילות המשתמשים.

#2. אתה הבעלים של התוכנה והקוד שמאחוריו, מה שמקנה לך שליטה רבה יותר על שיפורים עתידיים, כך שהתוכנה תוכל להשתנות ככל שהעסק שלך משתנה.

#3. תוכנה מותאמת אישית מאפשרת ליצור דוחות משמעותיים המשמשים לקבלת החלטות עסקיות מושכלות.

#4. לאחר פיתוח התוכנה המתכנת יכיר את תהליך העבודה שלך ויתאים יותר לספק את התמיכה הטכנית הטובה ביותר בהבנת נושאים נפוצים, מלכודות וסביבות עבודה ולספק שיפורים מתמשכים בתוכנה שלך. שלא כמו איש תמיכה טכנית מדף אשר בדרך כלל מתמודד עם בעיות גנריות.

#5. מכיוון שלמשתמשים תהיה קלט לעיצוב, העובדים יקבלו יותר בקלות את המערכת החדשה. הם גם ידרשו פחות הכשרה מכיוון שהם היו מעורבים בפיתוח.

#6. כספי ההשבחה שלך מוציאים בחוכמה על הפונקציות שאתה בעצם צריך כדי לשפר את התהליך שלך.

תוכנה מותאמת אישית – CONS:

#1. תוכנה מותאמת אישית מותאמת לצרכיך; לכן אתה צריך לצפות לשלם יותר. כמה יותר תלוי בהיקף יכולות התוכנה. זכור את הכסף שתחסוך בטווח הארוך מעבודה כפולה.

#2. תוכנה מותאמת אישית אינה זמינה כמו תוכנת מדף. מסגרת הזמן תהיה תלויה בהיקף הפרויקט. ניתן לצמצם את הזמן לפיתוח התוכנה על ידי שימוש במפתחים מנוסים עם שיטות פיתוח תוכנה מוכחות.

 

תוכנת מחוץ למדף – מקצוענות:

#1. תוכנת המדף זמינה לשימוש עם הרכישה.

#2. העלות ההתחלתית כמעט תמיד תהיה נמוכה יותר מתוכנה מותאמת אישית, אולם ייתכן שיהיו לך דמי רישוי שבהם עליך לשלם עמלה עבור כל משתמש בתוכנה.

#3. בדרך כלל התמיכה הטכנית היא בחינם.

תוכנת מחוץ למדף – חסרונות:

#1. ייתכן שהתוכנה לא תוכל להרחיב כדי ליצור פונקציות אחרות שתזדקק להן לכן חברות רבות משתמשות בשני יישומי תוכנה שונים כדי להשלים את משימתם וכתוצאה מכך הזנת נתונים מיותרת.

#2. יהיה עליך להתאים את זרימת העבודה הנוכחית שלך במקום שהתוכנה תענה על צרכי התהליך שלך וכתוצאה מכך תהיה "עבודה סביב" ולא תקבל את תוצאות הדיווח הרצויות לך.

#3. אם אתה נתקל בבעיה ספציפית בתוכנה, יצרן התוכנה יטפל בתיקון או בשדרוג בלוח הזמנים שלו ולא שלך.

#4. מכיוון שלמשתמשים אין קלט לגבי אופן פעולתה של התוכנה הם עלולים לסרב יותר מהשינוי וידרשו הדרכה שיכולה להיות יקרה בהתאם לכמה משתמשים יש לך.

#5. תוכנות מסוימות מייצרות תשלום רישיון שנתי או חידוש מנוי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.