תוכניות תוכנת קריאה ומהירות

כאשר נעשה שימוש בחבילות תוכנה לקריאת מהירות בפעם הראשונה, ייתכן שיהיה קשה להבין במונחים היכן להתחיל להשתמש בה. כמעט בכל התוכניות מסביב יש הוראה למשתמשים חדשים לגמרי. בשל עובדה זו לאדם לא יתקשו בעת תחילת השימוש באפליקציה. אתה עשוי למצוא דרכים שונות בהן משתמשים תוכנות שונות להשגת מטרות האימון. מעניין שכל תוכנות התוכנה מבוססות על אסטרטגיות דומות.

הרעיון הראשון שצריך באמת להשתלט על כל קורא מהירות חדש לגמרי הוא חיסול שיטות קריאה גרועות. לא יהיה סביר שתלמד הרגלי קריאה חדשים מבלי להשליך את אלה הבלתי רצויים. ברגע שאתה בונה את התנהגות הקריאה שלך, תבחין כי אתה נמצא במצב לקרוא הרבה יותר מהר ממה שאתה מכיר.

השלב הבא יהיה הוראה בפועל. לעולם אל תילחם כדי להבין ולשנן את מה שאתה קורא בפועל. המטרה הראשונה שלך צריכה להיות מיקסום מהירות הקריאה של האדם. הרבה מומחים בתעשייה מציעים שגברים ונשים צריכים להתאמן על מהירות הקריאה שלהם למשך חודש לפחות. ניתן להגדיל את הזמן הזה במידת הצורך, לפני שתמשיך להכין את המוח שלך להבין את התוכן שנקרא במהירות גבוהה.

האימון גורם לך להתרגל לקריאה מהירה. עם המשך האימון, זה יהפוך ללא כאבים וטבעיים, כך שכנראה יהיה כמו התנהגות יומיומית. לאחר שתתקדם קצת בהוראה, עליך להמשיך עם זה עד שאתה שולט בה לחלוטין והופך להיבט קבוע של פעולותיך. השלב הבא יהיה זיהוי החומר שקראת בקצב מהיר. כל תוכנת קריאה מהירה בשווי הדולר שהרווחת קשה אמורה לספק לך זאת. עדיף לבדוק את התוכנה לפני הרכישה, האם היא בעלת גורם חשוב זה. יידרשו לך כשלושים יום עד שתוכל להבין מה אתה קורא בקצב גבוה. אם אתה רוצה להצליח ברמה זו, בוודאי השגת מהירות קריאה גבוהה בשלב האחרון.

תוכנות מסוימות יכולות לסייע לך להכשיר זיכרון ושמירה. למרבה הצער, זה פשוט לא אופייני לתוכנות מחשב לכל מהירות הקריאה. במקרה שלך אינו מכסה חלק זה של ההוראה, יהיה עליך לקחת הכשרה נפרדת שתוכל לסייע לך בשיפור הזיכרון. כחלופה, אתה יכול להשתמש בעולם המקוון כדי לאמן את דעתך ביחס לקריאה מהירה. לאחר כל רמת הדרכה תגלו בדיקות שצריך לבצע. חשוב לבצע את הבדיקה מכיוון שהמערכת תבדוק את הרמה כשהיא מושלמת במלואה לאחר ביצוע הבדיקה. ניתן היה לבצע בחינות באופן פרטי לאימון. הבדיקות נחוצות מכיוון שהן עוזרות לקבוע עד כמה אתה מתפתח עם האימון.

תוכנת קריאת מהירות יכולה לשמש לרמות שונות ללא קשר לכמה מורכבות הן יכולות להיות. עם זאת, חומרי הקריאה הזמינים צריכים להיות משולבים כראוי עם רמת ההכשרה הרלוונטית. כשאתה מחליט על התוכנה שלך, וודא שהיא נתמכת במחשב האישי שבו תשתמש. תידרש לחסוך רק כמה דקות מזמנך מדי יום במאמץ להבין היטב את ביצועי תוכנת הקריאה המהירה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.