תוכנת הבקרה האוטומאפ של Novation

תוכנת פיתוח מוזיקלית קיימת מאז שנות השישים. כמו כל טכנולוגיה אחרת. היא שופצה ושופרה עם השנים עד שהיא יכולה להיות המדינה הטובה ביותר שלה אי פעם. כיום, מחשבים יכולים לרשום תווים מוזיקליים בעצמם ומוכרים כי עתידה של המוזיקה מבוסס מחשב. חברה אחת שעומדת בלב העתיד המוזיקלי הזה היא Automap. Automap היא תוכנה מוזיקלית המקצה פקדי חומרה למשתני תוכנה שונים. רוב בקרי ה- MIDI אינם שולטים היטב בתוספים למרות המחוונים והכפתורים, Automap מאפשרת לך לעקוב אחר האופן שבו פקדים שונים משנים את ביצועי תוכנת המוזיקה. תוכנת הבקרה האוטומאפ של Novation בלעדית לכל בקרי Novation ונותנת גישה ישירה לכל תחנות העבודה הדיגיטליות של אודיו דיגיטלי (DAW).

כיצד להשתמש בתוכנת השליטה של ​​Automation Impulse 49 של Novation:

קיימים כיום מספר בקרי Novation טובים, אך אולי הבעה מכולם היא ה- Novation Impulse. ישנן שלוש גרסאות של Novation Impulse שממנה ניתן לבחור; גרסאות המפתח 61, 49 ו -25. עם זאת, The Impulse 49 הוא נושא ההתמקדות שלנו. הוא מגיע עם ידיות פונקציה חלקות וקלות לשימוש, פאדרים 45 מ"מ, מסך LCD בהזמנה אישית וכפתורים רבים כדי לשפר את החוויה שלך. כל התכונות הללו פועלות בצורה מושלמת עם כל תוכנות המוסיקה העיקריות וניתן להקרין אותן גם לפרמטרים אחרים. יש לו גם רפידות תופים רגישות ללחץ שתוכלו להשתמש בהן לעיצוב ארפגיות, יצירת דוגמאות לולאה ובמקצבים מתגלגלים. רפידות תופים אלה גם יכולות לשמש ב- Ableton Live כמשגרי קליפים. התכונה הרב -גונית שלהם מאפשרת לאדם לדעת האם קליפ מקליט (אדום), משחק (ירוק) או פשוט נטען (צהוב). אולי התכונה הטובה ביותר שלה היא תאימותו כמעט לכל מכשיר. יש לו יציאת USB ותואם את המעמד כך שקל להתחבר ל- Windows או Mac אפילו ללא ספק כוח.

שימוש ב- Novation Impulse 49 עם תוכנת DAW:

ה- Novation Impulse 49 נועד לעבוד עם כל DAW הגדולות כולל סטודיו Fruity Loops, Studio One, Garage Band, Logic, Cubase, Sonar, ProTools ו- Ableton (הכלול ברכישת Impulse). כל שעליך לעשות הוא להתקין את כל DAWs הנתמכים ב- Windows או ב- Mac ולחבר את Novation Impulse למחשב האישי שלך וליצור מוזיקה.

האם עליך להשתמש בתוכנת DAW עם Impulse 49?

אמנם אין צורך שתשתמש בתוכנת DAW ליצירת מוזיקה עם מכשיר זה, אך רצוי לעשות זאת אם ברצונך להפיק את המיטב הן מה- Novation Impulse והן מתוכנת DAW. זה מאפשר לך להיות יותר מעשי עם ה- DAW בשימוש והופך את המוזיקה שלך ליותר אקספרסיבית ומדויקת. תוכנת הבקרה האוטומאפ של Novation פועלת כעת בגרסה 4.1. עדכון חינם זמין לכל המשתמשים והרבה יותר קל להתקנה מקודמיו ומציע זרימת עבודה יעילה יותר. אם אתה מעוניין לרכוש בקר DAW חדש בין אם זה לעבודה, ללימודים או סתם בשביל הכיף, אז בהחלט עליך לשקול את תוכנת הבקרה האוטומפטית של Novation.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.