תוכנת הנהלת חשבונות Xero: תמחור, תכונות, סקירות והשוואת חלופות

מהו Xero?
תוכנת הנהלת החשבונות עטורת הפרסים, Xero, היא אחת מאפליקציות שיתוף הפעולה הפיננסי האהובות ביותר הקיימות בשוק. התוכנה פופולרית מאוד בקרב מנהיגים ושחקנים מובילים בקטגוריית הנהלת החשבונות.

העיצוב של Xero אמור לעמוד בדרישות של עסקים קטנים, ללא קשר לענף שלהם. האפליקציה הפופולרית היא לרוב הנכס הנוח ביותר לרואה חשבון לנהל את הפעילות הפיננסית שלו. מה שהופך את Xero למופת הוא הידידותיות והשימושיות שלה תוך הרכבת תכונות מהשורה הראשונה שעוזרות לסגור פערים חשובים בחשבונאות.

יתרון גדול שאקסרו מתגאה בו הוא אפילו למי שיש לו ידע אפס בחשבונאות קל לנהל אותו, שכן אפילו המושגים הפיננסיים הסטנדרטיים והמורכבים ביותר הופכים למהנים. למשל, אפשר להתחקות אחר הנהלת חשבונות כפולה למקורות העסק, אך Xero שובר את הסטיגמה לכך שזה לא נוח למשתמשים שאינם מומחים. ההיגיון והטרמינולוגיה של שיטות הנהלת החשבונות נשארות על כנן, אך הפעולות הופכות לפשוטות אפילו עבור אדם רגיל להבנה ולשימוש בהתאם לצרכיו העסקיים.

קלות השימוש והופכת את זירו לשם ראוי לציון בקרב החברות המובילות בעולם, ומעלות את תפקידי הנהלת החשבונות בהשוואה למרבית השחקנים הבולטים בענף תחרותי זה. למרות שמרגישים שאין להם ידע רב בשיטות הנהלת החשבונות הטובות ביותר, הנחיית היועצים המוסמכים של Xero מסייעת לך לאורך כל הדרך.

Xero, שהוקמה בניו זילנד בשנת 2006, רשמה שיעורי צמיחה יוצאים מן הכלל בשווקים הגלובליים, במיוחד באוסטרליה, אמריקה, בריטניה ואירופה. כיום, מעל 475,000 רואי חשבון ועסקים בודדים משתמשים ב- Xero. Xero, השותף למערכות הנהלת חשבונות שונות ואפליקציות של צד שלישי, מרחיב את התועלת שלה בהפיכת מסע החשבונאות שלך ליציאה חלקה.

תמחור
Xero מציעה תוכניות תמחור משתנות המתאימות לצרכי העסק הייחודיים שלך. נכון לעכשיו, Xero כבר לא כוללת שכר והציבה גבולות למספר תכונות כמו הוצאות ותמיכה מרובת מטרות לתוכנית היקרה ביותר שלה. עם זאת, כל תוכנית מציעה למשתמשים ללא הגבלה והזנות בנק חיות, המאפשרת לעסקים להוריד, לסווג ולבצע את העסקאות שלהם כרגיל.

תוכנת הנהלת החשבונות מציעה שלוש תוכניות תמחור שונות, המחויבות מדי חודש. אפשר לבטל את תוכנית המנוי בכל עת שהם צריכים, אך עם תקופת התראה של חודש. Xero מציעה תקופת ניסיון חינם של 30 יום עם חברת הדגמות שהוקמה כדי שתוכל לחקור את התוכנה לפני רכישתה. ארגון ללא כוונת רווח או בעלי חברות מרובות יכולים ליהנות מהנחות מחברת תוכנת הנהלת חשבונות.

הבה נבחן את תוכניות התמחור של Xero:

מַתנֵעַ
התוכנית המוקדמת של Xero עולה 20 $ לחודש והיא אידיאלית עבור פרילאנסרים, סוחרים יחידים ועסקים חדשים. התוכנית כוללת:

 • שליחת עד 20 חשבוניות והצעות מחיר
 • הכנסת עד 5 שטרות
 • פיוס עסקאות בנקאיות
 • לכידת שטרות וקבלות עם Hubdoc

התוספות האופציונליות כוללות הוצאות תביעה ופרויקטים במעקב תמורת 4 $ ו -7 $ בהתאמה.

תֶקֶן
התוכנית הסטנדרטית עולה 30 $ לחודש והיא אידיאלית לגידול עסקים קטנים. התוכנית כוללת:

 • שליחת חשבוניות והצעות מחיר
 • הכנסת חשבונות
 • פיוס עסקאות בנקאיות
 • לכידת שטרות וקבלות עם Hubdoc

התוספות האופציונליות כוללות הוצאות תביעה ופרויקטים במעקב תמורת 4 $ ו -7 $ בהתאמה.

פּרֶמיָה
תוכנית הפרמיה עולה 40 $ לחודש והיא אידיאלית לעסקים מבוססים בכל הגדלים. התוכנית כוללת:

 • שליחת חשבוניות והצעות מחיר
 • הכנסת חשבונות
 • פיוס עסקאות בנקאיות
 • לכידת שטרות וקבלות עם Hubdoc
 • שימוש במספר מטבעות

התוספות האופציונליות כוללות הוצאות תביעה ופרויקטים במעקב תמורת 4 $ ו -7 $ בהתאמה.

מאפיינים

פיוס בנקאי
Xero מייבאת את כל העסקאות הפיננסיות למסד הנתונים שלה, לפני קישורן לעסקאות החשבונאיות המתאימות. עם אישור ההתאמה, העסקה תתיישב במערכת. היישום יכול לייבא הזנות מחשבונות בנק נוספים, כרטיסי אשראי וחשבונות PayPal. התוכנה גם מאפשרת לך לבצע עסקאות מורכבות יותר על ידי יצירת כללים מותאמים אישית. אתה יכול לייבא וליישב באופן אוטומטי דפי בנק מקודדים עם תכונת קידוד מזומנים מהיר.

לוּחַ מַחווָנִים
לוח המחוונים של Xero מאפשר לבעלי עסקים לקבל תמונה מלאה של חשבונות המפתח שלהם, דוחות ההכנסות וההוצאות, החשבונות הקרובים והחשבוניות הממתינות, ועוזרים להם להבין את כל הפעולות הפיננסיות של החברה שלהם. תוכל להפעיל התראות כדי לעקוב אחר חשבונות מסוימים במידת הצורך.

לוח המחוונים של Xero קל לשימוש וניווט ועוזר למשתמש להבין את כל המידע שהוא צריך. תוכל גם לבצע משימות כגון הוספת חשבונות, חשבונות והנפקת חשבוניות בלוח המחוונים.

חשבונית
מערכת החשבוניות מהווה חלק חשוב בחבילת הנהלת החשבונות, ומסייעת לך בהפקת והתאמת חשבוניות עסקיות. אתה יכול להוסיף את הלוגו של החברה שלך, לבצע המרת מטבע חוץ ולשמור תבניות שונות עבור לקוחות נפרדים.

המערכת יכולה להנפיק חשבוניות לתשלומים ממקורות שונים כמו חשבונות PayPal, העברות בנקאיות או כרטיסי אשראי. כלי החשבוניות של Xero מספק התראות כאשר החשבונית שלך נפתחה על ידי הנמען.

Xero יכולה להמיר את החשבונית באופן אוטומטי למטבע בו משתמש הלקוח, ולהפחית את נטל ההמרה הידנית.

אבטחה ועדכונים אוטומטיים
האבטחה חשובה ביותר עבור מערכת ענן המחזיקה מידע פרטי, מה שהופך אותה לבטוחה מפני האקרים ותוקפים זדוניים אחרים. המפתחים מבינים את האיום, ומכאן שהם מספקים צוות אבטחה ייעודי לשמירה על בטיחות הנתונים.

צוות Xero שואף לשיפורים מתמידים בשירותם, ומוסיפים תכונות חדשות ללא הרף. זה מבטיח כי היעילות של האפליקציה וחווית המשתמש שלך תהיה תמיד אופטימלית.

מתחרים

QuickBooks
QuickBooks הוא פתרון חשבונאות מבוסס ענן, המסייע לעסקים קטנים בניהול החשבונאות והכספים שלהם. לקוח יכול להציג את כל החשבונות עם סנכרון אוטומטי. ניתן לבצע את התכונה החשבונאית ותקשורת הלקוח הנדרשת גם באפליקציות iOS ו- Android המקוריות שלהם.

ספרים של זוהו
Zoho ספרים הוא עוד פתרון חשבונאי חכם, שהוא אידיאלי לעסקים קטנים כדי לעזור להם לנהל את העסק ותזרים המזומנים שלהם. האפליקציה ידידותית למשתמש, בעלת עיצוב נקי עם תכונות חיוניות ליצירת תובנות מבוססות נתונים הניתנות לפעולה.

ספרים טריים
FreshBooks היא אפליקציית חשבונות ענן חזקה עטורת פרסים, אידיאלית לעסקים קטנים לבצע חיוב קל. התוכנה מאפשרת למשתמשים לנהל תהליכי מפתח בקלות תוך מתן מודולים מיוחדים לניהול פרויקטים ומסים.

הערות סיום
עם שילובים רבים ותכונות חזקות, Xero היא תוכנה אידיאלית לתכלית הנהלת חשבונות. בעזרת אוטומציה מרובה, היישום חוסך זמן עסקי שלך בביצוע משימות ידניות אחרת. מכאן ש- Xerox היא תוכנת הנהלת החשבונות האידיאלית לעסקים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.