תוכנת זימון תורים לעסקים גדולים וקטנים

השימוש בפלטפורמות תוכנת תזמון פגישות לעסקים גדולים וקטנים הן מרכיב חיוני בפעילות העסקית; נראה כי הניצול הגובר של מערכות אלה לעסק משפיע רבות על יצירת הכנסות, על זמן הפסקת עובדים ועל שביעות רצון הלקוחות.

מערכות הזמנות מקוונות ותוכנות פגישות פועלות משתי נקודות מבט אחת מהן של הלקוח והשנייה היא מהחברה המספקת את נקודת המבט של המוצרים או השירותים.

תוכנת תזמון מקוון ותוכנת הזמנות מנקודת המבט של הלקוח: בשלב כלשהו הזמנת פגישה תהיה המופע הראשון של עסקה עסקית בפועל בין העסק ללקוח. הלקוח רשאי לרשום את פרטי ההזמנה ביומנו או עם השימוש הקיים בטלפון נייד ובמכשירים חכמים; הם רשאים לבחור לציין את פרטי ההזמנה במכשיר האלקטרוני המועדף עליהם.

אולם זהו השלב הראשון, שמירת הפגישה תלויה אם הלקוח קובע תזכורת ובהתאם לכך; התקדמות הזמן של התזכורת. גישה זו מותירה את נוכחות הפגישות לחלוטין בידי הלקוח. עם זאת, בעזרת מערכת אימות פגישות מאפשרת לבעל העסק לשלוט מתי כל תזכורת הזמנה נשלחת; זה מצמצם את הסיכוי לפספס פגישות ולכן מאפשר לתזמן מחדש את זמן העובדים.

מערכות הזמנות מקוונות ותוכנת מינויים מנקודת המבט של החברה: במקרה הראשון, ניתן להזיז את הלקוח לאמת את מינויו כשלב הראשון בפיתוח קמפיין שיווק דיגיטלי. זה מתחיל בלכידת פרטי הקשר של הלקוח המדובר, זה יכול לבוא בצורות שונות כגון הודעת טקסט SMS, כתובת דוא"ל או הודעות דפדפן.

כעת הוא חמוש בפרטי יצירת קשר חיוניים אלה ובהתאם לאופי העסק, הארגון עשוי לבחור להוציא תזכורות להזמנה שבוע או יום לפני או אולי באותו היום בו אמורה להתקיים הפגישה. תגובת הלקוח מאפשרת הקצאה מחדש של המשאבים לפי הצורך ועם עובדים בשכר קבוע, על מנת להבטיח כישרונותיהם מנוצלים במלואם לאורך זמני העבודה שנקבעו להם השפעה רבה על יצירת ההכנסות הכוללת.

שביעות רצון הלקוח נכנסת גם היא לתקשורת הישירה ללקוח הנראית כמובילה לעלייה באמון.

כאמור לעיל לשיווק וקידום מוצרים ושירותים עתידיים; העסק יכול כעת לתכנן אסטרטגית לשלוח פרטים על הצעות שונות – ניתן לתכנן זאת בקנה אחד עם נגיד כשיש זמני שקט בעסק כגון במונחים של לקוחות המגיעים לשירותים כגון טיפולי יופי, גזרות שיער, נדל"ן. צפייה של סוכנים, הזמנות של ניתוחי שיניים או תיקוני רכב שגרתיים; היישומים לעסקים במגזרי שוק שונים הינם רחבים.

לשימוש במערכות כאלה יש גם השלכות על שליחת תזכורות תשלום בשילוב עם פונקציונליות השיווק הדיגיטלי. ככל שאנו מתקדמים בתעשיות מבוססות שירות אנו צופים שהצורך באימות פגישות כאלה, תזכורות תשלומים והיצע שירותי שיווק ישיר יגדל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.