תוכנת חיוב VoIP

VoIP הוא ראשי תיבות של Voice over IP (פרוטוקול אינטרנט), או במונחים נפוצים יותר, שירות טלפוני דרך האינטרנט. ביסודו של דבר, מדובר במכלול של תקני אינטרנט נפוצים המאפשרים להמיר את קולו של משתמש לחבילות קטנות של נתונים דיגיטליים אשר ניתן לשלוחן לאחר מכן באמצעות רשתות מחשבים. בקצה המקבל, מחשבי VoIP מרכיבים את חבילות הנתונים בחזרה לאות שמע רגיל שניתן לשמוע אותו בדיוק כמו בקו טלפון רגיל. זוהי תכנית מקוונת שמבעבעת ברחבי קהילת האינטרנט בשנים האחרונות. היתרון העיקרי של VoIP הוא הימנעות מתעריפי האגרה ששירותי הטלפון הרגילים גובים.

יש גם תוכנת חיוב VoIP המטפלת בחיוב ובתהליכים אחרים. תוכנה זו יכולה לשמש את כל סוגי העסקים. זה עוזר לעקוב אחר הלקוחות, החשבונות שיישלחו אליהם ופרטים נוספים כאלה באמצעות פרוטוקול. לתוכנה זו יש תכונות כמו טלפון בפס רחב, מחשב אישי לטלפון, סיטונאי (סיום), חילופי תנועה, התקשרות חזרה בינלאומית וכרטיסי חיוב בתשלום מראש העונים על צרכי העסק שלך ב- VOIP.

חיוב VoIP משולב היטב עם שערים פופולריים, שומרי סף, פרוקסי ומתגים רכים של ספקים כמו Quintum, Cisco, Sylantro, Veraz, Nextone, IPtel, Mera והתקנים תואמים אחרים. רוב מערכות החיוב לטלפוניה המשמשות כיום כיום מבוססות על תקנים שאינם IP, מה שהופך אותן לא מצוידות לטיפול או לחיוב מדויק עבור שירותי IP; מכאן שחיוב ה- VoIP עלה לגדולה. הסיבות לכך שרוב נותני השירותים והארגונים בחרו בתוכנת החיוב של VoIP כדי להרחיב את העסק שלהם היא שהיא משלבת את פונקציות הליבה כמו אימות, הרשאה וחשבונאות עם פונקציות חיוניות המאפשרות ניהול יעיל של כל התהליכים הקשורים לחיוב, כמו לקוחות. , שירותים, כספים, הפצת שירותים, דיווחים, שותפי תנועה וזכויות משתמש.

תוכנת חיוב VoIP מאפשרת לספקי שירותים ולארגונים להרחיב את עסקיהם על ידי הכללת שירותי VoIP חסכוניים בהיצע שלהם. היא מאפשרת גם את אפשרויות החיוב בתשלום או בתשלום לאחר השימוש בשיחות ומספקת אפשרות להציע תוכניות שיחות גמישות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.