תוכנת ממיר וידאו נגד נגני וידאו חלופיים

אם אתה צופה הרבה סרטים או קבצי וידיאו שהורדת מהאינטרנט או שהגיעו מהמצלמות הדיגיטליות האישיות או ממקליטי הווידאו שלך, אז תהיה מודע לכך שיש הרבה סוגים שונים של קובצי וידאו בשימוש כיום. למרבה הצער, תבחין גם שחלק מנגני הווידאו שלך יפעילו רק פורמטי וידיאו מסוימים, מה שעלול לגרום לך להישאר מאוכזב אם אתה רוצה לשחק כמה סוגי קבצים אחרים. כדי לשחק כמה מסוגי הקבצים היוצאי דופן יותר שיש לך, יש לך שתי אפשרויות עיקריות: הורדת תוכנת הפעלת וידאו חלופית או השקעה בתוכנת ממיר וידיאו נחשבת. לכל שיטה יתרונות וחסרונות משלה, כך שתחליטו איזו מהן תבחרו.

תוכנת השמעת וידאו חלופית

כמעט בלתי אפשרי למצוא תוכנת השמעת וידאו שמנגנת כל סוג של קובץ וידאו ושמע. אם אתה משתמש בהרבה סוגי קבצים שונים באופן קבוע, ייתכן שתבחר להוריד הרבה סוגים שונים של תוכנות הפעלה למחשב שלך, אם ברצונך להפעיל את כל הקבצים הללו בפורמט המקורי שלהם. עם זאת, הורדת תוכנת הפעלה נוספת למחשב שלך יכולה לתפוס הרבה מקום בכונן הקשיח שלך, מה שעלול להוביל להשמעה מטורפת במחשב שלך, אם יש לך רק מקום מוגבל בכונן הקשיח.

תוכנת ממיר וידאו

בעבר, כמה אנשים פחדו להשתמש בתוכנת ממיר וידאו, מכיוון שפעם זה לא היה אמין. במקרים מסוימים, תוכנת המרת וידאו גרועה יכולה להשאיר אותך באיכות שמע ווידאו ירודה. אך אם תשקיע בתוכנת המרה באיכות טובה, תוכל להמיר מגוון עצום של סוגי קבצים לסוג קבצים מועדף יותר, מבלי לוותר על איכותם כלל. אם תבחר את מסלול ההמרות, יהיה עליך להוריד רק תוכנת המרה אחת, במקום הפעלות וידאו מרובות. זהו רעיון מצוין אם יש לך רק שטח מוגבל במחשב שלך. אם יש לך רק קובץ אחד מסוג מסוים, הרבה יותר יעיל להמיר את הקובץ לסוג קובץ נפוץ יותר מאשר להוריד שחקן במיוחד לסוג זה של קובץ וידיאו. המרת קובץ מתבנית אחת לאחרת מסתיימת בדרך כלל הרבה יותר מהר מהזמן שיידרש לך למצוא נגן וידיאו מתאים, ולהוריד אותו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.