תוכנת שחזור נתונים לאייפון: מבט על iFonebox

iFonebox היא תוכנה שפורסמה לאחרונה עבור משתמשי מכשירי iOS לגיבוי ושחזור נתונים שאבדו מה- iPod, iPad ו- iPhone. התוכנה משמשת גם לשחזור נתונים שאבדו בקבצי גיבוי של iTunes.

ממכשירי iOS, iFonebox יכול לשחזר אנשי קשר, הודעות, היסטוריית שיחות, תזכורות, הערות, לוחות שנה וסימניות ספארי. מהגיבוי של iTunes, התוכנה יכולה לשחזר את גליל המצלמות, מצורפת הודעות, איש קשר, הודעה, זרם תמונות, הערה, תזכורת, לוח שנה, תזכיר וסימנייה בספארי.

תכונות מפורטות

אחת התכונות הגדולות ביותר של התוכנה היא שהיא קלה לשימוש. לפני שתתחיל להשתמש בו, עליך להתקין תחילה את iFonebox במחשב שלך. לאחר שתעשה זאת עליך לחבר את מכשיר ה- iOS שלך למחשב באמצעות כבל USB ולאחר מכן לבחור באפשרות "התאושש ממכשיר iOS" על מנת לסרוק נתונים ב- iPhone, iPad או iPod.

אם אתה רוצה לסרוק את המכשיר שלך לעומק, עליך ללחוץ רק על "מצב מתקדם" ולהמתין מספר דקות עד שהמחשב יוריד את הפלאגין בהתאם למצב המכשיר שלך.

הדבר הטוב הוא ש- iFonebox מתחיל לסרוק באופן אוטומטי ותוכל לראות רשימת נתונים הכוללת קבצים קיימים ונמחקים כאחד.

לאחר השלמת הסריקה, עליך לצפות בתצוגה מקדימה של כל הנתונים במכשיר שלך בתוצאת הסריקה ולראות אם שחזרת את כל הנתונים. אם כל הנתונים שרציתם לא התאוששו תוכלו לחזור על תהליך הסריקה.

בנוסף לתוכנה קלה לשימוש, היא גם בטוחה. הסיבה לכך היא שזה עובד מבלי לפגוע בנתונים שלך; לכן, כאשר אתה משתמש בתוכנה לא תאבד מידע כלשהו.

התוכנה נתמכת גם על ידי מכשירים רבים כגון iPhone 5C/5S/5/4/4S/iPad Air, iPod touch ועוד מכשירים רבים אחרים. מכיוון שהתוכנה תואמת מכשירים רבים, אינך צריך לרכוש תוכנה לכל אחד מהמכשירים שלך וכתוצאה מכך אתה חוסך הרבה כסף.

ל- iFonebox יש שני מצבי שחזור: אחד שמשחזר נתונים ישירות מ- iOS ושני משחזר נתונים מגיבוי iTunes. הזמינות של מצבים אלה נותנת לך מגוון רחב של אפשרויות מכיוון שאתה יכול להשתמש במצב שהכי נעים לך.

סיכום

זה מה שאתה צריך לדעת על תוכנת iFonebox. כדי להפיק את המרב מהתוכנה עליך לוודא שאתה מוריד אותה מאתר בעל מוניטין. כך תקבלו לא רק תוכנות באיכות גבוהה, אלא גם יובטחו לכם שהמכשיר שלכם מאובטח.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.