תוכנת שחזור נתונים של Linux שתחזיר את נתוני Linux היקרים שלך

בימים אלה משתמשים רבים מעבירים את מערכות ההפעלה שלהם מ- Windows ל- Linux. אפילו, חלק בוחרים במערכת אתחול כפולה על ידי התקנת לינוקס לצד Windows לשימוש קצת מקרוב לפני המעבר המלא ללינוקס. הסיבה די פשוטה. לינוקס היא חדשה ועם תכונות חדשות שונות. מלבד זאת, מערכת ההפעלה היא ללא ספק מערכת ההפעלה המתעדכנת בתדירות הגבוהה ביותר מזו של שאר עמיתיה. אבל, דבר אחד די נכון שאף מערכת הפעלה אינה חפה לחלוטין מחורים רופפים. יתר על כן, אם לא נכון לכנות זאת כחור רופף, עדיין, ישנם מקרים בהם מערכת ההפעלה לא התאימה לציפיות המשתמש. במקרים כל כך בעייתיים, יישומי שחזור נתונים של Linux יכולים להיות שימושיים מאוד לשחזור הנתונים היקרים שלך בחזרה.

אתה עלול להיתקל במספר מקרים של אובדן נתונים במערכת Linux שלך. הסיבה יכולה להיות מחיקת נתונים פשוטה לקריסת מערכת קשה. חלק ממצבי אובדן הנתונים של לינוקס המופיעים בעיקר מופיעים להלן:

1) מחיקה בשוגג/בכוונה

2) עיצוב בטעות של הכונן הקשיח תוך פתרון כמה שגיאות דיסק לינוקס

3) התקנה מחדש של מערכת ההפעלה על ידי עיצוב הכונן או עוצמת הקול

4) שחיתות במערכת הקבצים

5) תקלה במערכת ההפעלה

6) כל סתירת תוכנה/חומרה המביאה לקריסת מערכת לינוקס

בכל אחד מהמצבים לעיל, הנתונים היקרים שלך מכונן לינוקס או מאמצעי האחסון או הולכים לאיבוד או שאינם נגישים. ובכל זאת, תוכל לשחזר את הנתונים בחזרה, אם ביצעת גיבוי כלשהו של הנתונים שלך לאחרונה. אם אין גיבוי אחרון זמין או שתהליך השחזור גורם לשגיאה כלשהי, עליך לחפש שיטות לינוקס אחרות לשחזור נתונים.

עובדה מרגיעה אחת בנוגע לאובדן נתונים היא שאם הנתונים על הכונן לא מחליפים פיסת נתונים אחרת, הם לעולם לא הולכים לאיבוד לצמיתות. לכן, אם אתה יכול לדאוג להקפיד על כונן לינוקס או נפח בעייתיים נגד כל מקרה של החלפה, ניתן בהחלט לאחזר את כל הנתונים שלך לכאורה שאבדו על ידי הפעלת תוכנה כלשהי וכו '.

לשירותי שחזור הנתונים של Linux אלה יש אלגוריתמים רבי עוצמה לחפור בכונן הקשיח ולשחזר את הנתונים ביעילות. כל התכונות של יישומי השחזור הללו הן לקריאה בלבד, ואין צורך לדאוג לגבי בטיחות הנתונים שלך.

שחזור הנתונים של Stellar Phoenix Linux הוא כלי אמין ביותר לשחזור הנתונים שאבדו, נמחקו, מעוצבים או לא נגישים מכל כונן או נפח בסיסי של מערכת ההפעלה Linux. התוכנה עובדת היטב כמעט בכל גרסאות הלינוקס הזמינות והיא קלה לשימוש אפילו על ידי משתמשים לא טכניים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.