תוכנת שחזור נתונים שנמחקה – מה לחפש

אם אי פעם מחקת קובץ ואז התקפת חרדה פתאומית בגלל שטעית, אתה לא לבד. מה אתה יכול לעשות כדי לשחזר את הנתונים האלה או שיש אפשרות לשחזור? יש לך כמה אפשרויות, אחת ביחס לפח, השנייה היא להשתמש בתוכנת שחזור נתונים שנמחקה.

אם שמרת בעבר את הקובץ ושמך אותו בעבר, זה יהפוך את החיפוש להרבה יותר קל. נסה להישאר ברמה ולהשתמש בכמה טכניקות פשוטות שעשויות לאפשר לך לאתר את הקובץ ללא יותר מדי זמן ומאמץ.

כל קובץ שנמחק לאחרונה נשמר בסל המיחזור, אלא אם תחליט לרוקן אותו. לאחר שתרוקן את סל המיחזור, הקובץ ימחק לצמיתות. אם אינך מצליח למצוא את סל המיחזור, פתח את "המחשב שלי" והזן את "סל המיחזור" בשורת הכתובת.

עם פתיחת סל המיחזור, תוכל לראות כל קובץ שנמחק ברשימה בתיקיה זו. כעת חפש את הקובץ שנמחק וכאשר אתה מאתר אותו, יהיה עליך רק להדגיש אותו, לחץ עליו באמצעות לחצן העכבר הימני ובחר "שחזור". פעולה זו תעביר את הקובץ הספציפי למיקום הקודם שלו.

הקובץ אכן קיים, אי שם בכונן הקשיח, גם אם אינך יכול לאתר אותו בתוך סל המיחזור. הקובץ כנראה לא יהיה מזוהה, מכיוון שמערכת ההפעלה תפשט את התכונות המזהות שלה על מנת להוסיף אותו לאזור השטח הניתן לכתיבה של הכונן הקשיח. זו הסיבה שפתאום זה הופך להיות דחוף לאתר את הקובץ ולשחזר אותו.

זה הזמן שבו תוכנת שחזור נתונים שנמחקה יכולה להיות מצילת חיים. תוכנה מסוג זה נועדה למצוא ולשחזר את הקבצים והנתונים שלך בכל מקום שהוא בכונן הקשיח, גם אם אינך יכול למצוא אותם בשיטות חיפוש רגילות. תוכנת שחזור הנתונים שנמחקה היא הדרך הטובה ביותר לחסוך זמן וכסף לאתר ולשחזר את הנתונים שלך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.