תוכנת שירות חלימה

כולנו נאספים ונדהמים בטכנולוגיה/כפי שאנו מכירים אותה … קווית וירטואלית, וירטואלית לכאן או לכאן, אלחוטית וירטואלית, וירטואלית … ניידת! מתי בפעם האחרונה ביקרתם/ניצלתם את הנוחות של Pay -Pal, הכספומט, הקיוסק, כספים מקוונים, למשל, בנקאות או שירותי משאבי אנוש – הגשת רווקים/קורות חיים?

מה לגבי "הפער הדיגיטלי", "דילמת העידן הדיגיטלי" – שבו יותר מדי אזרחים נמצאים באובדן גישה לעולם הדיגיטציה? האם רובוט לקח את העבודה שלך? האם יישום מחשב גרם לך להתיישן? כריית נתונים, האם זה חי וקיים? האם זה היה/היה חלום להתעורר ולצאת לעבודה ולקבל הודעת הפרדה בצבע ורוד, כחול, או/וסגול שתוארכה אתמול ותוקפה כעת?

זה חייב להיות חלום ארור! כן, אני חולם! מעניין … האם רובוטים חולמים?

הכל התחיל ב- Ethernet, WAN, LAN והווירטואליות – רשתות פרטיות … טלפון בל שגשג בנטיעת עמודים וקווי טלפון, וכך גם חברות הכבלים. מה לגבי הכבלים התת -קרקעיים שלהם וקווי התקשורת ברשת? האם היינו יכולים לשרוד בלעדיו?

תוכנה כשירות – העידן הדיגיטלי … כוח העבודה, האם זה יהפוך לסאס?

411, האם ידעת ש- SaaS, שיטת אספקת תוכנה המספקת גישה לתוכנה ולפונקציות שלה מרחוק כשירות מבוסס אינטרנט/ענן עושה הרבה דברים? Saas מאפשר לארגונים לגשת לפונקציונליות עסקית בעלות בדרך כלל פחות מתשלום עבור יישומים מורשים מכיוון שתמחור SaaS מבוסס על תשלום חודשי. מכיוון שהתוכנה ממוקמת מרחוק, משתמשים לא צריכים להשקיע בחומרה נוספת. SaaS מסיר את הצורך של ארגונים להתמודד עם ההתקנה, ההגדרה ותחזוקה ותחזוקה יומיומיים … המוגדרים כאפליקציות מתארחות.

Enterprise Resource Planning (ERP) היא מערכת ניהול עסקים המשלבת את כל ההיבטים של הסביבה העסקית, כולל תכנון, ייצור, מכירות ושיווק. ככל שהמתודולוגיה של ERP הפכה פופולרית יותר, צצו יישומי תוכנה שיעזרו למנהלי עסקים ליישם ERP בפעילויות עסקיות כגון בקרת מלאי, מעקב הזמנות, שירות לקוחות, כספים ומשאבי אנוש.

אסטרטגיית SaaS:

"מכל הרעיונות למחשוב ענן שיש, SaaS היא זו שצריכה תשומת לב עכשיו!" "חברות רבות מתייחסות לזה אד הוק!" כפי שהוערך והסכים, הצהרה של מייקל בידינג, CTO ב- Fusion PPT, ייעוץ ושירותי IT.

שיווק ספקים, שירותים חדשים ואסטרטגיית ענן תפסו את מנהיגי הטכנולוגיה העסקית במבול מחשוב ענן. טכנולוגים עסקיים שמשתמשים כעת ב- SaaS תיארו את האפליקציות שלהם כקריטיות למשימות. אד הוק הוא לא סאס. אד הוק היא מערכת אוטונומית של מסלולים (ומארחים נלווים) המחוברים באמצעות קישורים אלחוטיים. מערכות רשת אד -הוק (ANS) הן מערכות מורכבות עם דינמיקת פרוטוקול חוצה שכבות ואינטראקציות שאינן קיימות במערכות קוויות. רשת כזו עשויה לפעול באופן עצמאי, או מחוברת לאינטרנט (המערכת) הגדול יותר, הפועלת כרשת קבועה/אד-הוק היברידית. סקר שנערך בין מספר חברות ומנהלי CIO שלהן יכול להרוויח את המרב מ- SaaS על ידי שילובו ב- SaaS או חלק מהאדריכלות הארגונית הכוללת.

מחשוב ענן – שיתוף משאבי מחשוב במקום להשתמש בשירותים מקומיים או מכשירים אישיים לטיפול ביישומים. מטרתו היא ליישם מחשוב-על מסורתי, או כוח מחשוב בעל ביצועים גבוהים, המשמשים בדרך כלל את הצבא ואת מתקני המחקר. רשתות מחשוב ענן הן גם קבוצות גדולות יותר של שרתים, עם מהירות חיבור מיוחדת.

מטלות עיבוד נתונים:

תשתיות ה- IT המשותפות מכילות מאגרים גדולים של מערכות המחוברות יחד ומאפשרות למרכזי נתונים לפעול כמו האינטרנט בזמן שמשאבי מחשוב מנוצלים, ניגשים ומשותפים כמשאבים וירטואליים במתודולוגיה מאובטחת וניתנת להרחבה.

למרות ש- SaaS אינו מתואר כאוניברסאלי, משתמשים שנסקרו הסכימו כי הם עברו מעבר למשאבי הלקוחות, משאבי אנוש, דוא"ל, אוטומציה של כוח מכירות, שירות/עזרה, פיננסי (בנקאות מקוונת). , ויישומי גיבוי. כל אפליקציות התזה משמשות ועוד … אפליקציות שרת עסקים השתמשו ב- SaaS כמעט 100 % משירותיה. חיובים, מלאי, דפי זמן, מכירות, דוא"ל וניהול צינורות משתפים ביישומי תוכנה כשירות. עסקים נהנים מההגדרה המהירה וההוצאה המופחתת. יתרון נוסף הוא כוח מוגבר וניידות עובדים באמצעות משרדים מרוחקים באמצעות טלפון חכם או מחשב ביתי (מחשב ביתי). "גישה לנייד היא שם המשחק", אומר מייקל בידינג. מחשוב ענן מאפיל על ההשכלה בנושא תוכנות פשוטות כשירות (SSAS). ספקי SaaS אומרים שניידות, פרטיות ואבטחה הם נקודות העניין העיקריות של עסקים.

משתמשי SaaS אומרים כי ארגון ה- IT הוא הנהג העיקרי ומנהלי רמות C או שענף העסקים עומד מאחורי השימוש ב- SaaS. פיתוח צוותי אסטרטגיה של SaaS מוזמנים להתייחס לבחירת הספק הנכון, חתימה על החוזה הנכון, בעל אסטרטגיית יציאה מפורטת, ניהול יחסי עבודה טובים, יצירת תכנית מגירה, חפירה מעמיקה של יכולת פעולה הדדית ושילוב מערכת בפעולה. תפקידה של IT בתמיכה ומעורבות והתאמה למטרות ויעדי החברה.

לקוחות SaaS מסכימים ובאופן כללי מרוצים מהאפליקציות. הם אומרים שהם מתפקדים טוב יותר עם SaaS מאשר אפליקציות קונבנציונאליות וימשיכו להשקיע ב- SaaS. כאשר חברות משלבות, (ו/או מתכננות), יישומי SaaS ביישומים עסקיים אחרים, היא מראה מחויבות למוצר כחלק מארכיטקטורה עסקית כוללת. הערבוב של יישומים מותאמים אישית שנבנו באופן פנימי, ארוז, מקומי בשילוב עם תצורות של לקוחות, אפליקציות SaaS וכלים אחרים, מתקשה על החברה להבין את הסיכונים הכרוכים בשינויי אפליקציות. ארגון ה- IT אחראי בסופו של דבר לתפעול ולתפעול חלק של ארכיטקטורה מאוחדת.

העתיד מבטיח לעשות יותר באמצעות חברות שעוקבות אחר הביצועים של SaaS משלהן. לצוות IT, וברוב הנסיבות, אין את היכולת המקומית לקבוע אם השירות פועל, או אם למשתמש נתקל בבעיה הנגרמת כתוצאה מ- LAN ברשת. בעיות ביצועים נקראות לעזרה/שירות דלפק ה- IT.

מחירי SaaS פחות שקופים והספק שולט בהסתמכות על נתוני ביצועים. צוותי IT חייבים לשמור על רוחב הפס הדוק בין המשתמש לשרת. רוחב פס הוא טווח בתוך רצועת תדרים או אורכי גל. כמות הנתונים שניתן להעביר בפרק זמן קבוע;

רוחב הפס הדיגיטלי מתבטא בביטים לשנייה (bps) של בתים לשנייה. ביטוי נוסף כפי שמתואר באנלוגי, הוא מחזורים לשנייה, או הרץ (הרץ). רוחב פס הוא מדידת שטח ומהירות, כלומר, ניתן להפריע או להאט כונן דיסק מהיר על ידי אוטובוס עם רוחב פס נמוך או שטח (חדר). מכשירי קלט/פלט מושפעים במיוחד מרוחב פס נמוך, כלומר, יציאת גרפיקה מואצת (AGP) – דרישות תפוקה של גרפיקה תלת מימדית.

יישום הוא תוכנית של קבוצת תוכניות המיועדות למשתמשי קצה. שתי סיווגים כלליים של תוכנות הן תוכנות מערכות ותוכנות יישום. תוכנת מערכות מורכבת מתכנות ברמה נמוכה המתקיימת אינטראקציה ברמה בסיסית, הכוללת את מהדרי מערכות ההפעלה ושירותים לניהול משאבי מחשב. תוכנות יישומים יושבות על גבי תוכנות מערכות מכיוון שאינן יכולות לפעול ללא מערכת ההפעלה ושירותי המערכת – (הממשק הוא האינטראקציה בין מחשב למשתמש).

ניהול משאבי לקוחות (CRM) עומד בראש רשימות השימוש ב- SaaS. מעקב אחר המועמדים למשאבי אנוש (HR), במשך יותר מעשור, צמח מהמשימה המייגעת של מיון בין עין לעין והוא מוכן לצמיחה רבה יותר מכיוון ש- SaaS הוכיחה כלי לא יסולא בפז המאמצים שלו, כלומר , יישומים, בדיקות, הטבות ומשימות רישום כוח אדם ופונקציות ליבה אחרות.

בינה עסקית (BI), ממשקי תוכנת יישומים (API) – Windows, Excel, Access, SQL וכו ' – ערכות שגרה, פרוטוקולים וכלים רלוונטיים לבניית יישומי תוכנה – על ידי מתן כל אבני הבניין, ה- API עושה זאת הכל קל יותר לפתח תוכנת מחשב. מתכנתים מרכיבים את כל אבני הבניין, ergo, ממשק תוכניות המיועד למשתמשי קצה.

הצעות SaaS מוגבלות בהשוואה לרוב המקובלות המוצעות במגוון פלטפורמות במקום או בענן. "מיקרוסופט מנצחת לקוחות לבורסה מבוססת SaaS שלה", אומר מר בידינג. "SaaS צומח".

חברי ארגון ה- IT יצטרכו ללמוד מיומנויות חדשות ולבנות אסטרטגיות חדשות המאפשרות להם שילוב תשתית מדור קודם עם תיקי SaaS שצומחים במהירות.

אז בפעם הבאה שאתה מנצל את הקיוסק (ים), הכספומטים, Pay-Pal (ים), האינטרנט או הניווט באינטרנט לטלפונים חכמים, זכור את חלום התוכנה והקשר שלו לסגנון חייך ו /או פרנסה.

האם תהית אי פעם אם לרובוטים יש חלומות?

עד הפעם הבאה …

סוֹף.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.