תוכנת תיעוד טיפולי – האם קל לעבור מנייר והכתבה?

עם כל ההיבטים השליליים של שמירת רשומות נייר, מדוע כל כך קשה למרפאת גמילה לעבור למערכת תיעוד טיפול אלקטרוני? נייר יקר לאחסון, ומשאיר אפילו שיטות קטנות עם קירות של קבצי נייר שחייבים להגיש, למשוך, להעתיק, לפקס, מהדק ולהגיש מחדש. באשר לתוכנית התאוששות מאסון. . . פשוט אין אחד!

אך המחשבה להרפות מ"משהו לכתוב עליו "מביאה לפחד מהלא נודע. כיצד נשיג את הנייר הקיים במערכת החדשה? האם אני עדיין יכול לעשות עותקים של כרטיסי ביטוח? מה אם נצטרך משהו חתום? קשה לדמיין את התרחיש שבו לעולם לא תזדקק לתיקייה לאחסון נייר. האתגרים הללו הם קצה הקרחון בכל הקשור לתוכנות שיקום חוץ. היזהר ממערכות תוכנה הטוענות למעבר קל מנייר ל"תוכנת PT בקופסה "שלהן. אם אתה מעוניין להגדיל את התרגול שלך, מערכת מחוץ לקופסה היא לא בשבילך. כאשר אתה מרחיב מאחת לשתי מרפאות. . . הכל משתנה. בהתחשב בצרכים המיוחדים של תיעוד פיזיותרפיה, התוכנה שתבחר תוכל לבצע או לשבור את המעבר מנייר לתיעוד רפואי אלקטרוני. וברגע שהתוכנה במקום, היא צריכה לצמוח איתך. . . ולהיות מסוגל להתמודד עם יותר ממיקום אחד. דברים שצריך לקחת בחשבון הם. . .

  • יכולת תמיכת הלקוחות של החברה. האם יש להם צוות תמיכה אמריקאי הבקיא בתוכנה ובמומחיות שלך? האם הלקוחות הקיימים שלהם מרוצים? האם הם זמינים הן בשעות הפעילות והן לאחר שעות העבודה (24 X 7). תמיד לבקש הפניות לכל פיזי תיעוד טיפולי תוכנה הנמצאת בשימוש במרפאה הדומה לשלך.
  • מוקד התעשייה של תוכנות ויכולות אינטגרציה. ודא שלחברת תוכנת הפיזיותרפיה שלך יש בסיס ידע קליני המתעדכן במנדטים הרגולטוריים העדכניים ביותר תוך הקלת תהליך המשלם המורכב. זוהי תוכנת פיזיותרפיה חוץ -אשפויה המשמשת מרפאות גדולות בארצות הברית. בחר פיזיותרפיה, שיקום NovaCare, לשם שמות זוג.
  • היכולת של התוכנה לשלם על עצמה בזמן סביר. החזר ההשקעה לעולם לא יכול לקרות מהר מספיק. עם זאת, סביר לצפות להחזר ROI מלא בתוך 12 חודשים או פחות.

התיעוד הרפואי המוחזק אצל רופא משפחה שונה מאלו הנדרשים עבור פיזיותרפיסט. לכן מערכת תיעוד תוכנת PT שלך צריכה לשקף בסיס ידע של PT המשלב מילה רלוונטית קלינית ספציפית למרפאת פיזיותרפיה חוץ. תוכנת הפיזיותרפיה שלך חייבת להיות מסוגלת לתעד את הנתונים הקליניים הדרושים שיקלו על שיטת הטיפול, ובמקביל לספק את צורכי הרופא, המשלם, המעסיק והמטופל. החשוב ביותר לשורה התחתונה שלך, זה אמור להעביר את התיעוד לתביעה מדויקת, כך שניתן יהיה לקבל את התשלום ללא דיחוי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.