תוכנת EaseUs Mac לשחזור נתונים: – פתרון מושלם להחזרת הנתונים שלך

ישנן אפשרויות רבות בכל הנוגע לתוכנית השחזור עבור Mac OS. זה מאוד מקשה על המשתמשים לבחור את הטוב ביותר. להלן סקירת תוכנת שחזור הנתונים הטובה ביותר עבור Mac למקרה שאבדת את הנתונים שלך. אתה באמת תמצא את הביקורת מועילה ותחסוך את עצמך מהמון מתח. EaseUs היא אחת התוכנות האמינות והפופולריות ביותר לשחזור נתונים שתוכל להוריד ולחסוך את כמות הזמן והמאמצים העצומים באחזור הנתונים האבודים שלך. משתמשים יוכלו לשחזר את כל הקבצים שנמחקו, אבדו ובלתי נגישים בעזרת התוכנה המדהימה הזו.
נקודות עיקריות של התוכנה
• אתה יכול לשחזר קבצים שנמחקו כמו Mac, סרטונים, תמונות, אודיו, מיילים ועוד
• משתמשים יוכלו לצפות בתצוגה מקדימה של הקבצים שלהם לפני השחזור
• אחזר את כל הקבצים מ- USB, SD, כרטיס, מצלמה דיגיטלית וכו '.
ישנם הרבה יתרונות אחרים שאתה הולך לקבל מתוכנה זו. תוכנה זו לשחזור נתונים חוסכת ממך חרדה כאשר כל הנתונים החשובים הולכים לאיבוד בטעות או בכוונה. להלן כמה ממאפייני התוכנה המוסברים שיעזרו לך לקבל החלטה מושכלת תוך השוואת תוכנות לשחזור נתונים.
שחזר את כל סוגי הקבצים
EaseUs היא תוכנת שחזור נתונים מושלמת של Mac שעובדת בצורה מדהימה. הוא יכול לשחזר כל סוג של קבצים כגון סרטונים, תמונות, קבצי מוזיקה, מיילים, קבצי ארכיון ממכשירים מבוססי Mac וגם ממכשירי אחסון שונים כולל כרטיסי זיכרון, כונני USB, התקנים ניידים ואחרים. עליך רק לבצע שלושה שלבים פשוטים ותקבל בחזרה את הנתונים שאבדו.
שני מודולים לסריקה
תוכנת השחזור מציעה שני מודולי סריקה שבעזרתם תוכל למצוא כל מה שאיבדת; אלו הן סריקה עמוקה וסריקה מהירה. בעזרת סריקה עמוקה אתה יכול למצוא ביסודיות את כל הנתונים שלך שאבדו לאחר הסריקה, אלה הנתונים שסריקה מהירה עלולה לדלג עליהם בזמן שחיפשת אותם. אתה יכול גם לבצע סריקות גם במקרה שבו מערכת הקבצים או המחיצות פגומים. אחרת היא סריקה מהירה כפי שהשם מרמז, תוכל לסרוק במהירות את כל הנתונים שאבדו מהמכשיר הספציפי ומהכוננים הקשיחים על ידי מענה על שתי שאלות.
גמישות ועם זאת עוצמתית
אתה יכול להשתמש בתוכנה זו בכל מצב כאשר הנתונים נעלמו. ישנם מצבים רבים שעשויים להיות אחראים לאובדן נתונים כגון התקנה מחדש, קריסת מערכת, עיצוב בטעות ומחיקה. אבל שום דבר בלתי אפשרי להתאושש בעזרת EaseUs. אתה יכול לעבור בין הסריקה העמוקה לסריקה המהירה בהתאם לבחירות ולצרכים שלך.
חוסך כמות עצומה של זמן
בעזרת תוכנה זו תוכל לחסוך כמות עצומה של זמן ותקבל תוצאות ברורות לסריקה, תצוגה מקדימה של כל הקבצים שאבדו ותקבל תוצאות מהירות עבור קבצים ספציפיים. התוכנה היא ממש משב רוח לשימוש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.