תוכנת GPS בחינם

הסתכלתי על כמה מההצעות המקוונות לתוכנת GPS חינמית ומצאתי, כמו הרבה הצעות "חינם" היו מעורבים לעתים קרובות מגבלות וסייגים. לעתים קרובות התוכנה החינמית היא גרסה מוקטנת של מוצרים הניתנים לרכישה. לפעמים למוצר החינמי יש פונקציונליות מוגבלת עם תכונות מושבתות, מוצרים אחרים מבוססים על ניסיון ומושבתים לאחר זמן מסוים (שעות או ימים או שימוש).

דוגמה לתוכנת GPS מוגבלת בחינם ניתן למצוא ב-GPS Utility. התוכנה החינמית להורדה מוגבלת ל-100 נקודות ציון ו-500 נקודות מעקב. (יש 65,000 מכל אחד בגרסה הרשומה של התוכנית שלהם.) התוכנית החינמית נותנת לך הזדמנות טובה לנסות לפני שאתה קונה, וזה היתרון של רוב התוכניות החינמיות.

ישנם אתרים מקוונים המפרטים תוכנות GPS חינמיות שונות ומתארים כיצד להשתמש בתוכנות לאחר הורדתן. לעתים קרובות אנשים שהשתמשו בתוכנות בעצמם מפתחים את האתרים. אלה נהדרים כי הם נותנים לך פרשנות בלתי משוחדת של היתרונות והחסרונות של התוכניות לפני שאתה משתמש בהן.

באמצעות תוכנת GPS חינמית תוכל להוריד תוכנות המאפשרות לך לאחזר ולהציג תמונות אוויר, מפות טופוגרפיות, ציוני דרך של USGS. ישנן תוכנות זמינות המאפשרות לייבא תמונות סרוקות ולהוסיף נקודות קווי רוחב ואורך ונתונים אחרים.

הורדות תוכנת GPS בחינם זמינות עבור יחידות PDA המסוגלות לתקשר עם מקלטי GPS. עם הורדות אלה תוכל לקבל עוזר ניווט שימושי, מנהל מסד נתונים של מיקום וממיר נתונים GPS.

תוכניות לניהול נקודות ציון וקבצי מסלול GPS זמינות הן עבור משתמשי PC ו-Mac. את נקודות הציון וקבצי המסלול ניתן לשמור או להמיר לפורמטים שונים המשמשים תוכניות מיפוי אחרות.

אם אתה צריך להעביר מידע אל ומקלט ה-GPS שלך והמחשב הביתי או המחשב הנייד שלך ישנן מספר תוכנות חינמיות המאפשרות לך לעשות זאת. ישנן גם תוכניות המאפשרות למקלטי GPS של Garmin "לדבר" זה עם זה.

רבות מהתוכניות המפורטות כאן מיועדות לקהילת המטיילים/טרקים, אך יש גם תוכניות חינמיות הזמינות עבור מערכות GPS אוטומטיות ומערכות ניווט ימיות. מצאתי כמה תוכנות ניווט ימיות המאפשרות לך להוריד תרשימים ימיים ופלוטרים.

ישנן תוכנות GPS חינמיות המאפשרות לך להוריד מפות רחוב שאולי אינן כלולות במערכת הניווט האוטומטית שלך. אם אתה מתכוון להוריד תוכנה לרכב, ודא שיש לה קיבולת שמע, גורם בטיחות חיוני לנהגים. תוכנית אחת כזו מציעה נתונים עבור מספר מדינות עם הדרכה קולית ב-12 שפות.

תוכנת GPS חינמית זמינה גם להורדה לטלפון הסלולרי שלך. זוהי בעיקר תוכנת מעקב ויכולה להיות ספציפית לטלפון. אולי תרצה לבדוק עם הספק שלך לפני הורדת משהו לטלפון הסלולרי שלך כדי לוודא שזה לא כרוך בחיובים נוספים.

מכיוון שלוויינים נעים כל הזמן, כדאי לדעת מהו הזמן האופטימלי לאיסוף נתונים באזור שלך. יש תוכנת GPS חינמית הכוללת אלמנך כדי לדעת את זמינות הלוויינים בכל זמן נתון.

חלק מתוכנות ה-GPS החינמיות הן ספציפיות למותג. ייתכן שתוכניות המיועדות למקלט Garmin לא יעבדו עבור Magellan, אז בדוק היטב את המפרטים, במיוחד אם אתה מתכוון לרכוש גרסה רשומה לאחר תקופת הניסיון שלך. תוכנות אחרות עובדות עם רוב המותגים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.