תוכנת Maker Form

1. FormGet – תוכנת בונה טפסים

תוכנה זו לבניית טפסים עוזרת לך ליצור טפסים מקוונים לאתר שלך תוך שבריר של זמן. יש לו אפשרות בנייה פשוטה של ​​טופס גרירה ושחרור שבאמצעותו תוכל לבנות טופס יצירתי לאתר שלך. ניתן להשתמש בטפסים שנוצרו באמצעות FormGet לייצור לידים, הרשמות או אפילו להשתמש בהם לתשלומים ולמכירת מוצרים.

תוכנת FormGet פשוטה לשימוש ויישום. יתר על כן, זה יעזור לך לקבל הודעות מיידיות יחד עם הודעה מלאה בדוא"ל כאשר משתמש שולח את הטופס.

זה מאפשר לך לבצע שינויים בטופס כמו עריכה, מחיקה והוספת עיצוב משלך בטפסים לפי בחירתך. אז אתה יכול לשנות את צבע הרקע ולהוסיף שדות שונים בטופס שלך, או שאתה יכול אפילו להוסיף כפתורים והרבה יותר.

תכונות שימושיות אחרות:

אתה יכול בקלות להחיל עיצוב מותאם אישית על טפסים זה יגרום לטופס שלך להתבלט בעיצוב מותאם אישית. כמו כן, אתה רשאי להוסיף מיתוג או לוגו משלך לטפסים המקוונים כדי להפוך את האתר שלך למפורסם יותר.

התכונה הראויה לציון היא שהיא מאפשרת לך לגבות תשלום מיידי באמצעות PayPal או Stripe. זה ייתן למשתמשים שלך אפשרויות תשלום רבות ותתחיל לגבות תשלום באופן מיידי.

תוכנה זו מאפשרת לך לצפות בכל הגשת הטפסים במקום אחד. יתר על כן, תוכל לבדוק הודעות ולהשיב לידים באופן מיידי באמצעות תוכנה זו.

אפשר להטביע או לשתף טפסים באופן מיידי בשלוש דרכים שונות: ראשית, תוכל להטביע את הטפסים שלך ישירות באתר שלך. שנית, אתה רשאי להטמיע קישורי טופס בהם תוכל להשתמש בפלטפורמות שונות. שלישית והטובה ביותר, אפשר להטביע טפסים מקוונים אלה בצורה של ווידג'טים הזזה באתר.

תמחור:

תוכניות התמחור של תוכנת FormGet זו ניתנות להלן-

תוכנית התחלה – תוכנית זו עלתה לך 5 $ עם גישה למשתמשים אחד ותמיכת טופס אחת ו -1200 הגשות/חודש ונושאים ותקבל מערכת תמיכה בצ'אט חי.

תוכנית רוקי- זמין במחיר של $ 35 יחד עם העלאות קבצים של 2 ג'יגה-בייט ושילובים רבים של חשבון Dropbox.

תוכנית Pro- קנה תוכנית זו ב -79 $ לחודש והשנה שלה ב- $ 790, היא מספקת לך 260+ תבניות מוכנות, אחסון של 18 חודשים להעלאה ותמיכה עדיפות.

תוכנית מראש- קנה את התוכנית המקדימה במחיר של $ 99, שם תקבל את כל התכונות של שלוש התוכניות הנ"ל יחד עם מענה אוטומטי, טפסי הזזה/קופצים, דלפק, ייצוא נתונים ועוד.

2. טפסי כרס

תוכנה עוצמתית זו עוזרת לך ליצור טפסים מקוונים במהירות ובקלות. יתר על כן, הטפסים מאפשרים לך ללכוד לידים, תשלומים ועוד.

באמצעות בונה טפסי האינטרנט של Pabbly טפסים תוכל ליצור טפסים למכירת מוצר, לגבות תשלום או שאתה יכול אפילו להירשם לטופס בכמה לחיצות בלבד. הטפסים שנוצרים באמצעות תוכנה זו הינם רב לשוניים כלומר ניתן להמירם בכל שפה בהתאם לדרישות. תוכל לשתף בקלות את הטפסים שלך באתרי השיתוף החברתי או להטמיע את הטופס ישירות בכל פלטפורמה.

התכונה החשובה שלה היא שיש לה 2 סוגים של אמצעי תשלום הזמינים לקבלת כסף מלקוחות אלה-

תשלום חד פעמי – אתה יכול לאסוף כסף מלקוח באמצעות שערי תשלום שונים כגון PayPal, Stripe וכו ', בכמה לחיצות בלבד וזה יגרום ללקוחות שלך לרכוש קל ומאובטח.

תשלום חוזר – הוא מאפשר ללקוחות שלך לבצע תשלומים עבור המוצר שהם קונים. ניתן לבצע תשלומים אלה במרווחי זמן קבועים, למשל חודשיים, רבעוניים, שנתיים שתוכל להגדיר בהתאם.

תכונות שימושיות אחרות:

הוא מספק לך את מגוון התבניות הבנויות מראש בהן תוכל להשתמש ליצירת הטפסים וליצור טופס יפהפה לאתר שלך.

אתה יכול לתת גישה לטופס לחברי הצוות שלך או ללקוחות שלך. כמו כן, יש לו אפשרות ליצירת טפסים מרובים ולתת גישה נבחרת לחברי הצוות או ללקוחות, כך שיוכלו לנהל את הטפסים שלהם.

יש אפשרות לחבר את הטפסים שלך עם יישומי שיווק בדוא"ל כמו MailChimp, אמזון SES וכו '. הדבר יגרום לכך שהפניות שנתפסו יישלחו ישירות ליישום השיווק בדוא"ל שלך תוך שניות.

הטמע את הטופס באתר שלך כטופס הזזה או טופס לשונית, טופס רגיל המוטמע בין תוכן האתר או סרגל הצד. יתר על כן, תוכל גם למקם אותם כטופס מלא עם כותרת עליונה ותחתונה.

תמחור:

ישנן 4 תוכניות תמחור שונות לתוכנת Pabbly אלה-

מנות ראשונות – קנה תוכנית זו ב -11 $ למנוי לחודש (הארך אותה בשנה על ידי תשלום 110 $). תקבל 1200 הגשות לחודש וחשבון תשלום אחד יחד עם 3 שילוב חשבון Google Analytics.

רוקי – קבל את התוסף הזה ב -35 $ (תוכנית שנתית ב -350 $), שם תקבל 5 משתמשים גישה יחד עם 25 טפסים. כמו כן, תקבל 25,000 שליחות לחודש ושילוב בלתי מוגבל של חשבון Google Analytics עם תוכנית זו.

תוכנית מקצועית – תוכנית זו תעלה לך $ 79 (תוכנית שנתית ב $ 790), היא מספקת לך 10 משתמשים גישה וטפסים ללא הגבלה. בנוסף, תקבל העלאת קבצים של 7 GB ואפשרויות תשלום חד פעמיות או חוזרות.

תוכנית מקדימה – זמינה ב -99 $ עם שילוב חשבונות dropbox רבים ויותר מ -260 תבניות מוכנות ליצירת טפסים.

3. NinjaForms

זוהי אחת התוכנות המדהימות ביותר ליצירת טפסי אינטרנט עם יותר מ -11 מיליון התקנות. זה יאפשר לך ליצור טפסים יפים ומגיבים בשבריר הזמן.

ל- NinjaForms יש עורך גרירה ושחרור שבו אתה יכול להשתמש כדי להתאים אישית את הטופס לפי בחירתך. יתר על כן, זה נותן לך הרבה יותר פונקציונליות וגמישות. כמו כן, סופר קל לשימוש וסגנון לאתר שלך מכיוון שידע בתכנות אינו נדרש לשימוש בתוכנה זו.

תכונות שימושיות אחרות:

בעל אתר יכול לשלוט בכל רכיב של טופס, החל מהגדרות כלליות ועד לשדות בודדים. יתר על כן, אתה יכול גם לשלוט בפעולות ושליחת הודעות דוא"ל ולכוון כל חלק בטופס המקוון שלך.

אתה יכול להוסיף את טופס הנינג'ה לאתר שלך באמצעות ווידג'ט, קוד קצר ותבניות וכו '. כמו כן, תוכל לצרף אותו אוטומטית לכל תוכן שתבחר.

NinjaForms הוא תרגום מוכן בטבע, וזה מועיל להמרה קלה של טופס מקוון לכל שפה.

תמחור:

תוכנית סוכנות- קנה את הדירה הזו ב -499 $ לשנה עם רישיון אתרים ללא הגבלה ושנה של עדכונים ותמיכה קבועים.

תוכנית מקצועית- עלות זו 199 $ לשנה מגיעה עם רישיון של 20 אתרים ותמיכה מלאה. יתר על כן, אתה מקבל חבילת Pro Builder הכוללת פריסות וסגנונות שונים, העלאות קבצים ועוד.

תוכנית אישית – קנה תוכנית זו במחיר של 99 $ בלבד עם עדכונים מלאים עד שנה אחת, רישיון אתר אחד וקבל 20% הנחה בתוספות נוספות.

4. 123FormBuilder

זוהי תוכנת יצירת טפסים בשימוש נרחב שעוזרת לבנות כל סוג של טפסים מקוונים. כמו כן, ניתן לנהל זרימות עבודה ולאסוף נתונים מדויקים בקלות תוך מספר דקות. זה יחסוך לך זמן וישאיר את הנתונים שלך מאורגנים. יתר על כן, החלק הטוב ביותר בתוכנה זו הוא האינטגרציה שלה עם Google Docs. זה יאפשר לך לשלוח הגשת טפסים ישירות לגיליונות אלקטרוניים.

תכונות שימושיות אחרות:

תוכל לעקוב אחר ביצועי הטופס המקוון שלך באמצעות ניתוח מעמיק. כמו כן, תוכל להשתמש בדוחות גרפיים של בונה טפסים בזמן אמת זה לכריית נתונים.

יש לו אפשרויות גרירה ושחרור קלות, כך שעליך רק לגרור ולשחרר שדות לטופס שלך. ואתה יכול לבחור את הודעת האימייל שלך להודעות, מה שהופך את יצירת טופס הסקר שלך לקלה יותר.

הגן על טפסי האינטרנט שלך באמצעות SSL, Captcha ועוד. יתר על כן, תוכל ליצור סיסמה שתגן על טפסי יצירת קשר וטפסי HTML אחרים.

תמחור:

תוכנית בסיסית- זוהי תוכנית בחינם המגיעה עם 10 רשומות שדות, 5 גישה לבניית טפסים ו -100 הגשות לחודש.

תכנית זהב – קנה תכנית זו ב -24.99 $ ומגיע עם שדות בלתי מוגבלים, 20 טפסים, 5000 הגשות לחודש ותקבל אחסון של 500MB להעלאות בתוכנית הזהב הזו.

תוכנית פלטינה – קבל תוכנית מקדימה זו ב -44.99 $, שם תקבל 20,000 שליחות לחודש, אחסון בנפח 2GB להעלאות ושילוב אפליקציות של צד שלישי.

5. Wufoo – תוכנת Web Form Maker

מעצב הטפסים של Wufoo יכול לעזור לך ליצור טפסי יצירת קשר, סקרים מקוונים והזמנות בקלות בכמה לחיצות בלבד. תוכנה זו מסייעת לך לאסוף את הנתונים, הרישומים והתשלומים בקלות.

אתה יכול לקבל תשלום מקוון בעזרת שערי תשלום משולבים שונים כגון Stripe, PayPal ו- Authorize.net.

תכונות שימושיות אחרות:

עם יותר מ -400 תבניות טפסים מקוונות הניתנות להתאמה אישית ומקצועיות, אתה יכול להתאים אישית ולעצב את הטופס שלך.

תקבל הודעה מיידית לאחר שאנשים ימלאו את הטופס שלך. זה יעזור לך להגיב למשוב, לבקשות או לידים באופן מיידי.

אפשר לעקוב אחר ביצועי הטופס שלהם, לעקוב אחר התעבורה ולהשתלב עם Google Analytics לקבלת נתונים חיוניים.

תמחור:

גרסה חינמית – תקבל 5 טפסים, 100 ערכים, 10 שדות, גישה למשתמש אחד ודוחות ללא הגבלה עם תוכנית זו בחינם.

תוכנית Starter – קנה ב- $ 14.08 לחודש עם 10 טפסים, 1000 ערכים, העלאת נתונים של 1GB ועוד עם תוכנית זו.

תוכנית מקצועית – קבל תכנית זו במחיר של $ 29.08 יחד עם טפסים ללא הגבלה, שדות מרביים, 5000+ ערכים ו -5 משתמשים גישה.

תוכנית מתקדמת – תוכנית זו עלתה לך 74.08 $, שם תקבל טפסים ללא הגבלה, יותר מ -25,000 ערכים והרבה יותר.

6. הקלד טופס

זוהי אחת התוכנות הטובות ביותר לבניית טפסים שעוזרת לבצע סקרים, טפסים וחידונים בקלות. זה יהפוך את המשוב שלך ואיסוף נתוני המידע לקלים. כמו גם למשתמשים יהיה כיף לתת תשובות עם תוכנת יצירת טפסים שימושית זו.

תכונות שימושיות אחרות:

אתה יכול להחיות את צורת הקשר שלך לחיים עם קול וטון התואם את האישיות שלך, אותו תוכל להטמיע עם הטפסים שלך.

אפשר להשיג יותר לידים על ידי יצירת חידונים כדי להעסיק את הלומדים. החלק הטוב ביותר הוא שאתה יכול להוסיף תמונות או קובצי GIF כדי להפוך אותו לאטרקטיבי יותר.

התכונה הרב -תכליתית היא שאתה יכול למכור מוצרים, שירותים או כרטיסים לאירוע באמצעות טופס. בנוסף, תוכל לחשב סכומים ולקחת תשלומים באמצעות פס ושערי תשלום אחרים.

בעזרת תוכנת בונה טפסים זו, התוצאות יישלחו ישירות לרשימת MailChimp שלך. כמו כן, הוא מאפשר לך לפתוח נתונים ב- Google Sheets עם אינטגרציות מקוריות.

תמחור:

תוכנית בסיסית- תוכנית זו היא ללא עלות ובאמצעותה תקבל 100 תגובות/חודש ו -10 שדות לכל טופס סוג.

תוכנית PRO – תקבל תוסף זה ב -30 $ עם תגובות ללא הגבלה ושדות ללא הגבלה.

תוכנית PRO+ – קבל תוכנית זו ב -59 $ לחודש יחד עם גישה מרובה משתמשים ושדות ותגובות ללא הגבלה.

7. תוכנת בונה טפסים K2

תוכנת K2 עוזרת לך ליצור תצוגות וטפסים הניתנים לשימוש חוזר, המכונים טפסים חכמים אותם תוכל לשתף ברחבי הארגון שלך. כמו כן, תוכל לבנות טפסים חדשים מהר יותר על ידי שימוש חוזר בנכסים קיימים, קידום סטנדרטיזציה. זה ייתן חווית משתמש עקבית.

יתר על כן, בעזרת יצרנית הטפסים K2 זו תוכל להתאים אישית את הטופס ולערוך או למחוק את השדות בהתאם לצורך שלך.

תכונות שימושיות אחרות:

אפשר לאסוף חתימות מקוונות לתהליכים כמו אישור חוזה וכו 'באינטרנט בעזרת טפסים.

תוכל להטביע את הטפסים שלך בכל דף אינטרנט או בפתרון צד שלישי, כמו Salesforce, SharePoint או דף אינטרנט ASP.NET.

התוכנה אפשרה לך לשמור טופס כקובץ PDF לצורכי ארכיון. יתר על כן, תוכל לייצא נתוני טפסים לאקסל כדי לבצע מניפולציה מורכבת יותר של נתונים.

יש לו תכונת שליטה מבוססת תפקידים שבאמצעותה ניתן לארגן את הטפסים שלך בתיקיות. כמו כן, תוכל להגדיר הרשאות למי יש גישה למידע כלשהו ולמי יש סמכות עריכה על הטופס.

תמחור:

תוכנית התחלה – קנה תוכנית זו ב -12 $, שם תקבל עד 5 זרימות עבודה ויותר מ -25 טפסים.

תוכנית בונה – קנה חבילה זו במחיר סביר של 18 $ יחד עם 25 זרימות עבודה ו -125 טפסים.

תוכנית Premier- אתה יכול לקבל תוכנית זו ב -24 $, שם תקבל עד 125 זרימות עבודה ויותר מ -600 טפסים לגישה.

תוכנית ארגונית- זמין ב -31 $ יחד עם 5,000+ טפסים ועד 1000 זרימות עבודה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.