תחזוקת וורדפרס: טיפים לתחזוקת אתרי וורדפרס

אם יש לך אתר וורדפרס לניהול, הקפד לבצע את הצעדים הנכונים לתחזוקת האתר שלך. תחזוקה וניהול של וורדפרס מערבים הרבה דברים. במאמר זה נבחן כמה היבטים של תחזוקה של וורדפרס. המשך לקרוא כדי לדעת יותר.

עדכוני תוכנה

וורדפרס מפרסמת עדכונים על בסיס קבוע לתיקון באגים והרבה בעיות אבטחה. חוץ מזה, עדכונים אלה מציעים הרבה תכונות חדשות שיכולות לשפר את הביצועים והעיצוב של האתר שלך. הרכיבים הבסיסיים המתעדכנים כוללים תוספים, ערכות נושא והליבה רק בכמה שמות.

ניהול תוספים

בעיקרון, תוספים הם פיסות תוכנה שפותחו על ידי מפתחים עצמאיים. מפתחים חייבים לעדכן את התוספים שלהם כאשר פורסמת גרסה חדשה ומעודכנת של וורדפרס. לכן, לפני שאתה בוחר תוסף ספציפי, אל תשכח לקרוא קודם כל ביקורות. לאחר התקנת תוסף, הקפד להמשיך ולעדכן אותו.

התנגשויות תוכנה

למרות שאתה יכול לעדכן את וורדפרס ותוספים בעצמך, אתה עלול בסופו של דבר לטעות אם אין לך מושג כיצד לעשות זאת, מומלץ לשכור את שירותיו של מפתח כדי לבצע את העדכונים ולפתור את הבעיות במהלך התהליך.

התנגשויות תוכנה עלולות לגרום לתקלות. כתוצאה מכך, עשויה להיות לכך השפעה רעה על חווית המשתמש.

סוגיות אבטחה

אם אתה רוצה למנוע הפרות אבטחה, חשוב שתבחר באחד משירותי התחזוקה הטובים ביותר של וורדפרס. אי התקנת עדכונים עלולה לגרום לאתר שלך להיות מועד יותר להאקרים. לכן, חשוב שתיצור גיבוי של האתר שלך באופן קבוע. בדרך כלל, מומלץ ליצור גיבויים לפני התקנת העדכונים.

כמעט כל האתרים מבוססי CMS מועדים להתקפות האקרים. אם אתה שומר את אתר וורדפרס שלך וכל מרכיביו מעודכנים, תוכל למנוע מהאתר שלך להתקפות חיצוניות ומדלקות זדוניות.

טיפים לתחזוקת אתרי וורדפרס:

להלן תיאור של כמה חלקים חשובים בתחזוקת וורדפרס.

עדכן את Core WordPress

מכיוון שוורדפרס מתעדכנת באופן שוטף, תוכל ליהנות מתכונות חדשות לקבלת פונקציונליות טובה יותר. אם לא תעדכן את הליבה, האתר שלך יאבד מהיציבות והאבטחה שלו. כתוצאה מכך, זה לא ייתן לך את רמת הביצועים הנדרשת. חוץ מזה, זה יכול להשפיע לרעה על דירוג מנועי החיפוש שלך.

עדכן את הנושא

נושא הוא מה שנותן מראה ספציפי לאתר שלך. בדיוק כמו הליבה של וורדפרס, נושאים מתעדכנים ומשופרים באופן קבוע לביצועים ואבטחה טובים יותר. אם אתה משתמש בעיצוב מיושן, הוא יגביל את הפונקציונליות והאבטחה של האתר שלך.

עדכן תוספים

בעיקרון, plugnis הם פיסות תוכנה קטנטנות שתוכל להתקין באתר וורדפרס שלך. הם יכולים לספק תכונות נוספות בנוסף לשיפור הפונקציונליות של דפי האינטרנט שלך. אתה יכול לבחור מתוך הרבה תוספים לביצוע הרבה משימות שונות, כגון יצירת טפסים וכולל אפקטים חזותיים.

לכן, ייתכן שתרצה להוסיף תוספים חשובים כדי ליהנות מהתכונות הנוספות. זה יעזור לך למנוע תקלות ובעיות אבטחה.

צור גיבויים מחוץ לאתר

וורדפרס היא פלטפורמה יציבה אבל זה לא אומר שהיא בלתי מנוצחת למדי. אם האקר פורץ לאתר שלך והורס נתונים יקרי ערך, תוכל להשתמש בגיבויים שלך מחוץ לאתר כדי לשחזר את התוכן. זה יחסוך אותך מתסכול מכיוון שלא תצטרך להתחיל מאפס. לכן, ייתכן שתרצה ליצור גיבויים מחוץ לאתר באופן קבוע.

אבטחה והגנה

וורדפרס נותנת חשיבות רבה לאבטחה. למרות העובדה שהפלטפורמה מתעדכנת באופן קבוע, האקרים מוצאים דרכים חדשות לפרוץ אתרים. לכן, ייתכן שתרצה לעקוב אחר האתר שלך ולוודא שהוא מאובטח. החדשות הרעות הן שמנועי החיפוש הגדולים יבצעו רשימה שחורה של אתרים הנגועים בתוכנות זדוניות. כתוצאה מכך, האתר שלך יאבד את הנוכחות שלו במנועי החיפוש.

מכיוון שבלוג או אתר שנפרצו מהווים סיכון אבטחה, הוא יכול להפיץ תוכנות זדוניות ותוכנות זדוניות אחרות. לכן, ייתכן שתרצה לוודא שהאתר שלך מאובטח ומוגן.

תקן קישורים שבורים ומתים

אם יש לך יותר מדי קישורים שבורים או מתים באתר שלך, זה עשוי להיות תפנית עבור המבקרים שלך. למעשה, מועדים יוצרים רושם רע על המבקרים שלך והם יחשבו שלא אכפת לך מהאתר שלך. לכן, ייתכן שתרצה לסרוק את האתר שלך ולתקן קישורים שבורים באופן קבוע. כך המבקרים שלך לא יברחו וימשיכו לבקר באתר שלך.

מלבד זאת, קישורים מתים יכולים להשפיע לרעה על דירוג החיפוש שלך. אם יש יותר מדי קישורים שבורים פירושו שהאתר שלך מיושן ויש בו תוכן באיכות נמוכה.

הסר תוספים שאינם בשימוש

למרות שתוספים שאינם בשימוש אינם מזיקים, לא כדאי שיהיו באתר שלך. הסיבה היא שתוספים אלה עלולים לגרום להתנגשויות ועלולים להשפיע לרעה על המהירות והפונקציונליות של האתר שלך. לכן, עליך לבדוק את כל התוספים שלך ולהיפטר מאלה שאינך צריך. זה ישמור על האתר שלך יציב ולא יהיו לך בעיות מהירות וביצועים.

הסר תגובות ספאם

אם לאתר וורדפרס שלך יש בלוג, תוכל לייצר תנועה רבה בנוסף לפיתוח תדמית המותג שלך. מלבד זאת, הערות הבלוג שלך יכולות לספק ערך ומידע נוסף למבקרים שלך.

הבעיה היא שלתגובות דואר זבל יש השפעה שלילית על המוניטין של הבלוג שלך. לכן, חשוב שתסיר תגובות דואר זבל ברגע שהן מתפרסמות. תוכל גם להתקין פלאגין שיסתיר הערות דואר זבל. לכן, אינך צריך להסיר את ההערות האלה אחת אחת.

סיכום

בקיצור, אלו כמה טיפים לתחזוקה של וורדפרס שאולי תרצה לעקוב אחריהם אם יש לך אתר ובלוג של וורדפרס לניהול. אם אתה עסוק מדי לביצוע משימות אלה, תוכל לנסות שירותי תמיכה של וורדפרס או שירותי אחזקה של וורדפרס.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.