תקן את הכונן הקשיח החיצוני הפגום שלך

כוננים קשיחים חיצוניים מועדים לכל מיני תרחישים של אובדן נתונים, החל מהשפעה ועד לשפיכת קפה. אז אם הכונן הקשיח שלך אינו פועל, בצע את השלבים הפשוטים הבאים.

בדוק את ספק הכוח. האם הכונן מסתובב ונשמע תקין? לחיצה או גירוד מעידים על כשל קטסטרופלי. אל תנסה להוציא את התקשורת ולסגור, פשוט משוך את הכוח ופנה למומחה. כוננים חיצוניים ניידים מועדים במיוחד לבעיות באספקת חשמל ולעיתים קרובות מחבר ה-USB פשוט לא מספק מספיק חשמל. מחבר חדש בדרך כלל ממיין את הבעיות הללו.

האם מחברי ה-USB תקינים? נסה כבל אחר. אם חיבור הנקבה פגום או נראה שחוק במיוחד, ייתכן שיהיה עליך להחליף את המטען החיצוני. בהנחה שהמארז החיצוני אינו משתמש בהצפנת חומרה, אימות קנייני או מניפולציה של גודל מגזר לוגי, מארז חלופי של כונן קשיח יהפוך את הכונן לשירות. אלה לא יקרים וזמינים באינטרנט או מרוב חנויות המחשבים. בעת החלפת המארז, הקפד לטפל כראוי בכונן הפנימי.

האם מערכת ההפעלה מבקשת ממך לפרמט או לאתחל את הכונן? אם כן אל תאפשרו. פעולה זו תיצור מערכת קבצים חדשה שעלולה להרוס את הנתונים שלך. קבצים שהוחלפו אובדים לנצח.

אם הכונן עולה אך הקבצים חסרים או פגומים, ייתכן שאתה מסתכל על בעיה במערכת הקבצים שלך. תוכנת שחזור נתונים היא לעתים קרובות התשובה, אבל בצע את המחקר שלך. לא כולם אותו הדבר. קבע אילו פורמטים של קבצים אתה מנסה לשחזר וודא שאתה מקבל תוכנה מתאימה.

הדרך הקלה ביותר לשחזר נתונים שאבדו היא להשתמש בתוכנת שחזור נתונים איכותית. אתה צריך לחפש את התוכנית הטובה ביותר באינטרנט. יש הרבה מהם במבצע. לעולם אל תנסה להשתמש בסוגים החינמיים ללא מפתחות רישיון מכיוון שהם חסרים תכונות חיוניות. המחשב שלך עלול להיות מותקף אפילו כאשר אתה משתמש בתוכנת שחזור חינמית. זה יכול להיות נגוע בווירוס. עליך להשתמש ב-go רק לתוכנית שחזור נתונים איכותית הדורשת מפתח רישיון תקף. אתה יכול בקלות לאתר את הסוג הטוב ביותר על ידי בירורים מתאימים. תוכל להתייעץ עם מתקן מחשבים אמין בעת ​​חיפוש התוכנית הנכונה.

כאשר אתה מצליח להשיג את תוכנת שחזור הנתונים הטובה ביותר, אתה צריך לעשות כל מה שאתה עושה במערכת שלך. לאחר מכן תתקדם להוריד את התוכנית וגם להתקין אותה בהתאם להוראות שניתנו. חשוב ללמוד כיצד להשתמש בתוכנה לאחר התקנתה. ברוב המקרים, התוכנה מגיעה עם תכונות נחמדות שיעזרו לכם לאתר את הנתונים שאבדו.

למעשה, כאשר אתה מוחק בטעות נתונים מהמערכת שלך, הם נכנסים לסל המיחזור. אתה יכול בקלות לשחזר את הנתונים על ידי פתיחת סל המיחזור ולאחר מכן לחיצה ימנית על הקובץ שנמחק. אתה פשוט לוחץ על כפתור "שחזור" כדי להחזיר אותו. עם זאת, אתה עלול להיתקל בבעיות כאשר אתה מרוקן את סל המיחזור בפתאומיות. ייתכן שלא תוכל לראות יותר את הנתונים שנמחקו בסל המיחזור. אתה לא צריך להיכנס לפאניקה מכיוון שאתה עדיין יכול לשחזר את הנתונים. כל מה שאתה צריך הוא להשתמש בתוכנת שחזור הנתונים שהתקנת במערכת שלך.

לתוכנת שחזור הנתונים יש דרך לחפש נתונים שאבדו בדיסק הקשיח של המערכת שלך. כל מה שאתה צריך זה לתת את הפקודה הנכונה. ייקח קצת זמן לסרוק את המערכת שלך לאיתור קבצים שאבדו. לאחר תהליך הסריקה, התוכנה תציג את רשימת הנתונים שנמחקו. אתה פשוט לוחץ על הקובץ שברצונך לשחזר.

כדי להצליח להשתמש בתוכנת שחזור הנתונים, עליך לוודא שאתה מקבל אותה ממקור אמין. כדאי גם להקדיש זמן כדי ללמוד כיצד התוכנה פועלת. אם אתה מבולבל, אתה יכול להתייעץ עם א מומחה לשחזור מידע לעזור לך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.