3 היתרונות המובילים בשימוש בתוכנת הכנת פעימות

אם אתה נוטה מוזיקלית ורוצה לעשות סוג של פעימות משלך אז תוכנת הכנת פעימות היא הדבר הטוב ביותר עבורך. יש הרבה פעימות מובחנות שאפשר לשחק איתן. זה יהיה יתרון גדול בשבילך ליצור פעימות משלך כיוון שתעשה זאת עשויה להשפיע לטובה מאוד על מסלול הקריירה שלך של להיות מוזיקאי.

יתרונות השימוש בתוכנת יצירת ביט ליצירת פעימות משלך

הזמנים בהם פעימות נוצרו אך ורק באמצעות כלי נגינה כבר חלפו. זהו הדור שכבר נכבש על ידי מחשבים ותוכנות. כעת תוכל ליצור פעימות משלך באמצעות תוכנת יצירת פעימות.

להלן יתרונותיו:

קל לשימוש

לפני שנים מי שהפיק מוזיקה השתמש בחומרה בגדול כמו Ensoniq ASR10 ו- Akai MPC כדי ליצור מותג ביטים משלהם. חומרה מוזיקלית מסוג זה לא נתנה ליצרנים לראות כל זווית של הפעימות שהפיקו בגלל השימוש המוגבל שלהם. בעזרת תוכנת יצירת ביט, מפיקי המוסיקה יכולים לכמת ולשפר בקלות את כלי הנגינה שהם יוצרים.

ניתן ליצור פעימות לדוגמא גם באמצעות Propellerhead Recycle, שהיא תוכנה המאפשרת למפיק לקצוץ או לחלק קטעי מוזיקה כך שניתן לשנותם בקלות באמצעות מקלדת המידי. תוכל אפילו לשמור את העבודה שלך ולערוך מחדש בקלות.

פחות יקר

חומרת מוזיקה יקרה מאוד ונועה לנוע בין $ 2,000 ל- $ 5,000. מותגים מוכחים למקלדות כמו ימאהה מוטיב, קורג טריטון ורולאן פנטום יכולים לרכוש רק מי שיכול להרשות לעצמו. עבור פחות ממחצית ממה שהיית משלם, אתה יכול לקנות מותגים אמינים כמו Cakewalk Sonar או Ableton Live ולהתחיל לייצר פעימות משלך.

מכשירים וירטואליים הם מה שהמוזיקאים משתמשים בתוכנות אלה. מכשירים וירטואליים פופולריים מאוד כיום והיו בשימוש בתוכניות טלוויזיה וסרטים. התהליך הרבה יותר מהיר והרבה יותר זול.

נגיש

בעבר הדרך היחידה עבורך לבצע את המכות שלך היא להיות מוכשרת ומסוגלת מבחינה כלכלית לקנות זמן אולפן או אולפן משלך. אבל המחשב האישי ביצע שינוי דרסטי ונתן הזדמנות למוזיקאים לא ידועים ושואפים שרצו לעשות את הביטים שלהם. בקרוב מספיק חזק תוכנת הכנת פעימות יצא למחשבים שנתנו גישה והיכולת של מוזיקאים לבצע פעימות משלהם.

כיצד תוכל להשתמש בתוכנת הכנת ביט?

כשאתה מדבר על יצירת פעימות משלך, זה יכול להיות די מפחיד. יכולים להיות הרבה מונחים טכניים שאתה צריך להכיר ולהבין. זו הקלה שמומחים רבים זיהו את הצורך במדריך להכנת פעימות למתחילים כיצד ליצור פעימות שיעזרו לאנשים ללמוד את היסודות ולשכלל את כשרונותיהם.

זה הרבה יותר קל לעבור את תהליך הכנת פעימות. אחד ממוצרי התוכנה הטובים ביותר שתוכלו לשים עליהם יד הוא DubTurbo. הוא מהיר במיוחד וקל מאוד לשימוש. אפילו מתחילים יכולים לייצר פעימות ברמה של מומחים באמצעות DubTurbo.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.