3 שיטות עבודה מומלצות שיש לבצע בעת יצירת קוד ה- QR שלך בכמות גדולה

אם אתה צריך ליצור מספר קודי QR בו זמנית, אתה נמצא בדף הנכון. בדרך כלל, מעסיקים צריכים ליצור מספר קודי QR מסוג vCard לעובדיהם. לפעמים ייתכן שיהיה עליך לארגן אירוע וייתכן שיהיה עליך שכל המשתתפים יביאו את קודי ה- QR הייחודיים שלהם עם תגי השמות שלהם. במאמר זה נדבר על השיטות המומלצות שעליך לעקוב בכל הנוגע ליצירת אלה בכמויות גדולות. המשך לקרוא למידע נוסף.

1. הוסף קריאה לפעולה מושכת

קודם כל, צריך להיות משהו שיעורר עניין של אנשים. מלבד הצגת קוד ה- QR שלך, ייתכן שתרצה להוסיף משהו שמושך את העין. הרעיון הוא למשוך את תשומת לב הצופים.

אתה יכול להשתמש בביטויי קריאה לפעולה שונים כגון "סרוק כדי לנצח" ו"סרוק כדי לברר עוד ". ביטוי מסוג זה יכול להפוך את הקריאה לפעולה מרתקת יותר. מלבד זאת, מטרת הוספת קריאה לפעולה היא להבטיח שהמסר שלך הוא קצר ותמציתי מלבד היותו מעניין.

2. שים את הקוד היכן שניתן לראות אותו

קודים אלה חייבים להיות ממוקמים במיקום הנכון מבחינה אסטרטגית. אם לא ניתן לזהות את הקודים, הם לא יסרקו אותם. לכן, אולי לא תרצו לטעות ולהציב אותו בפינת מדיומים מודפסים או כרזות.

לכן, אין לעקוב אחר נוהג זה ולמקם את קודי ה- QR במקום שבו ניתן לראותם בקלות. חוץ מזה, הם צריכים להיות גדולים מספיק.

3. ענייני עיצוב

בדרך כלל, אלה זמינים בשחור לבן. לכן אנשים יכולים להתייחס לנתונים האלה ממש כמו ברקודים. הם שם למטרות טכניות ולאנשים הפשוטים אין כל שימוש בהם. ובכל זאת לעיצוב קודים אלה יש חשיבות עליונה מכמה סיבות. לכן, הקפד לבחור את העיצוב הטוב ביותר האפשרי לפני הדפסתם.

כשמדובר בהדפסה בכמויות גדולות, אל תשכח את ההיבטים העיצוביים והסטטיים של הכלים האלה. אם אתה הולך על מחולל הקוד הנכון, לא תהיה בעיה כזו. לדוגמה, אם אתה משתמש בכלי הטוב ביותר, תוכל להוסיף את הלוגו הרצוי, לבצע שינויים בצבע ולהוסיף תכונות רבות אחרות. זה יגרום לתמונה להתבלט ולהפוך אותה למעניינת יותר.

מכיוון שדור קודי ה- QR אחד אחד כרוך במאמץ רב, אנו מציעים לך לבחור את הגנרטור הטוב ביותר שיחסוך לך זמן וכאבי ראש. חברות גדולות שוכרות את שירותיהם של עובדים ייעודיים כדי ליצור קודי QR לכל שירות, דף אינטרנט ומוצר בודד.

עם זאת, מכיוון שיש לנו מחוללי קוד היום, אתה יכול פשוט ללחוץ על כפתור והכלי יצור מאות קודים תוך מספר דקות.

בקיצור, אנו מציעים לך להשקיע במחולל קוד QR טוב בתפזורת ולפעול לפי השיטות הטובות ביותר. אחרי הכל, אתה לא יכול לקחת את הסיכון לפגוע באיכות הקודים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.