5 אינדיקטורים שהגיע הזמן לעבור לתוכנת עמלת מכירות

כל בעל עסק שמעוניין בצמיחה של החברה שלו צריך להיות מודאג כשהמכירות שלו מתחילות להגיע לרמה. בדרך כלל, זה יכול להיגרם מגורמים שונים כמו שחיקת עובדים ותחרות קשה. שימוש בטקטיקות כמו שינוי אסטרטגיית מכירות ומתן תמריצי מכירות יכול לעזור להחיות את המורל של אנשי המכירות שלך. אבל, תזדקק לתוכנת עמלות מכירה חזקה כדי לפקח על ביצועי צוות המכירות שלך ולהטמיע תוכנית תמריצים ביעילות.

איך אתה יכול לדעת אם הגיע הזמן להשקיע בתוכנת עמלת מכירות? היזהרו מהסימנים הבאים בכוח המכירות שלכם:

ירידה בביצועי נציג המכירות

לאחר עונה של קמפיין נמרץ, הביצועים של נציגי המכירות עשויים לסבול מירידה משמעותית. ניתן לייחס זאת לשחיקה וללחץ המוגזם המסמן קמפיינים מסוג זה. כעת, שחיקה וכל לחץ הקשור לעבודה עלולים להפריע לעובדים להתרכז במשימות שלהם ובכך להפחית את הביצועים שלהם.

אבל, צניחה במכירות אף פעם לא טובה לעסק. החברה שלך יכולה להפוך את מגמת הירידה על ידי הצגת תמריצי מכירות. התמריצים יכולים להיות פרסים כספיים או לא במזומן, אך תוכננו במיוחד כדי להניע את אנשי המכירות למכור יותר ברגעים הנמוכים שלהם.

הגידול במכירות באיכות נמוכה

אינדיקטור נוסף לכך שאתה צריך תוכנת מעקב מכירות הוא כאשר אתה מבין שאיכות המכירות צונחת. נציגי מכירות מותשים עשויים למקד את הפירות הנמוכים, כגון מכירות צולבות ללקוחות קיימים. הסיבה לכך היא קבלת עסקים חדשים עלולה להיות תובענית ומלחיצה. זה דורש מאחד להיות הרבה אנרגיה חיובית, אשר לרבים עשויים להיות חסרים בשלב זה. אם יש לך תוכנת עמלות מכירות, אתה יכול לעקוב אחר התוצאות שלהן ולשים לב מתי איכות המכירות יורדת. לאחר מכן תוכל להציג אסטרטגיות נחוצות כדי לשחזר ביצועים איכותיים בצוותי המכירות שלך.

ירידה במורל של אנשי מכירות

לפי מגמת הקריירה, גורם חשוב בשמירה על תפוקת מכירות גבוהה הוא הבטחת הרוח של הצוות שלך נשארת גבוהה בכל עת. למרבה הצער, אנרגיה שלילית היא מדבקת ודרוש רק עובד ממורמר אחד כדי לבלום את המורל של השאר.

כאשר אתה מבין שאחד או כמה מנציגי המכירות שלך במצב רוח נמוך, עליך לעצור את המצב במהירות לפני שהוא יתפשט ובסופו של דבר יפגע בעסק שלך. חוץ מזה, כשהמורל של העובדים שלך נמוך, הם לא מתמקדים ביעדים שלהם. עם תוכניות תגמול נכונות למכירות, אנשי המכירות שלך מבינים את היעדים האישיים שלהם ובעלי מוטיבציה להתמקד במשימות היומיומיות שלהם כדי להשיג יעדים אלו.

שחיקה מוגברת של כוח המכירות

כבעל עסק, עליך תמיד לעקוב ולבדוק את מחזור המכירות של צוות המכירות שלך. זה יכול להיות אינדיקטור מרכזי לשביעות רצון העובדים שלך. לפי Harvard Business Review, רוב נציגי המכירות בעלי הביצועים הגבוהים עוזבים את העבודה בגלל שהם לא מוערכים ומוכרים, אפשרו מידה מסוימת של חופש או ניתנו להם תמריצים טובים.

בכל פעם שתבחין ששיעור השחיקה של הביצועים הטובים ביותר שלך עולה, שקול לבדוק את תוכניות התמריצים שלך ולהפוך אותן לרווחיות מספיק כדי לשמור על נציגי המכירות הטובים ביותר שלך. זה ידרוש תוכנת עמלות חזקה כמו QCommission שיכולה להתמודד עם תוכניות תמריצים מורכבות.

עובדים מנותקים

לדברי גיוס עובדים, ישנם שני סוגים של עובדים מנותקים. יש את הפסיביים ואת המנותקים באופן אקטיבי. הראשונים ישקיעו את זמנם אך לא את התשוקה שלהם בעבודתם בעוד שהאחרונים יביעו בגלוי את אכזבותיהם במטרה לייאש את עמיתיהם.

העלייה של דמויות כאלה בקרב כוח המכירות שלך היא איום אמיתי על הצלחת החברה שלך. למרות שזה עשוי להיות קשה לסלק עובדים כאלה לחלוטין, אתה יכול להציב אסטרטגיות תמריצים ששומרות על מרבית הצוות שלך מעורב ומוטיבציה להשגת היעדים שלהם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.