5 טיפים לשחזור נתונים

אין ספק שחיינו הפכו להרבה יותר קלים בגלל הטכנולוגיה. כיום, יש לנו הרבה דרכים מעודכנות ואוטומטיות לעשות דברים. לדוגמה, כיום, אנו יכולים לאחסן כמות עצומה של נתונים על שבבים קטנים הנקראים כרטיסי זיכרון. והסיכוי לאובדן נתונים אינו כה גבוה. גם אם נאבד נתונים, נוכל לשחזר אותם בכמה לחיצות עכבר. המשך לקרוא כדי לדעת 5 טיפים לשחזור נתונים.

ערוך תוכנית הבראה

אם יש לך תוכנית, לא תיבהל למקרה שמשהו ישתבש. לשחזור נתונים, אתה יכול לבחור מתוך הרבה כלים חינמיים מכיוון שהם תוכננו במיוחד למטרה זו. אז מה שאתה צריך לעשות הוא להתקין אפליקציה טובה מבעוד מועד. אתה יכול גם לשכור את אחד משירותי שחזור הנתונים הטובים ביותר, אך זה עשוי לעלות לך יותר.

השתמש בכונני הבזק

באופן אידיאלי, מומלץ ליצור גיבוי של הנתונים החשובים שלך. אתה יכול לאחסן את הגיבוי שלך למשל במנהל התקן פלאש. ואם הכונן הקשיח שלך נכשל, תוכל להחזיר את הנתונים שלך תוך מספר דקות.

אחסון בענן

בעזרת אחסון בענן תוכל לאחסן את הנתונים שלך במיקום נפרד. זו אחת הסיבות הרבות לאחסון ענן גדל בפופולריות. הכונן הקשיח הכושל, כונן הבזק או יחידות אחסון נתונים אחרות לא יגעו במקום הזה. זו הסיבה שרוב ספקי שירותי הסלולר מציעים אחסון בענן. למעשה, אחסון בענן הוא אחת הדרכים הטובות ביותר למניעת אובדן נתונים.

שחזור קבצים שנמחקו

זכור כי ניתן לשחזר את רוב הקבצים שנמחקים בתנאי שתוכל להשתמש בכלי הנכון. אבל אם הקבצים נגרסו או נמחקו לצמיתות בעזרת כלי מחיקת נתונים מיוחד, אז אתה לא יכול לעשות כלום. המשמעות היא שאם מחקת כמה קבצים והם מונחים בסל המיחזור, תוכל לשחזר אותם.

מחפש נתונים אבודים

אם ברצונך לשחזר נתונים, תחילה עליך לברר כיצד לחפש את הנתונים. אך משימה זו דורשת סבלנות רבה גם אם אתה משתמש באפליקציה לביצוע חיפוש קבצים שנמחקו או אבדו. לכן, אם יש לך כמות עצומה של נתונים לשחזור, אנו מציעים לתת לאנשי המקצוע להתמודד עם העבודה, במיוחד אם הנתונים חשובים לך באמת. בדרך כלל, שכירת אנשי מקצוע היא רעיון מצוין אם הנתונים העסקיים שלך נמצאים בסכנה.

זכור כי ייתכן שיהיה עליך לשחזר נתונים לא משנה כמה זהיר אתה עשוי להיות. למעשה, הרעיון הוא להתכונן ולגלות מה לעשות כאשר אובדן נתונים קורה. בעזרת טכנולוגיה, חיינו יכולים להיות הרבה יותר קלים ונוחים. בכל הנוגע לאובדן נתונים, אנו מציעים להישאר ערוכים בכל עת ולהשתמש בכלים הטובים ביותר העומדים לרשותכם. כך תוכל להיות סמוך ובטוח כי נתונים שאבדו ישוחזרו בבטחה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.