5 סיבות מדוע עסקים זקוקים להאקרים אתיים

פריצה, שהייתה חלק ממחשוב במשך למעלה מ -50 שנה, היא תחום רחב מאוד, המכסה מגוון רחב של נושאים. הפריצה הראשונה שדווחה הייתה בשנת 1960 ב- MIT והשימוש במונח 'האקר'.

למי שאינו חנון, הנה הקדמה קצרה. תוכנת מחשב מורכבת מתוכנות מחשב, שנותנות הוראות כיצד החומרה צריכה לבצע משימות מסוימות. תוכנות אלה מוכנות לרוב על ידי מתכנתים, שיש להם גישה מלאה לכל התוכניות. התוכניות נמכרות למשתמשים עם כללים או פרוטוקולים נוקשים שבאמצעותם הם נגישים לאנשים מורשים מסוימים (בדרך כלל עם סיסמאות) מטעמי אבטחה. תיאורטית, לאף אחד מלבד אנשים מורשים אלה אין גישה להשתמש בהם.

כיצד אחרים יכולים לקבל גישה בלתי מורשית?

1. המתכנתים המקוריים, שהכינו את קוד המקור, וסיפקו תמיד נקודות כניסה משלהם וסיסמאות משלהם.

2. משתמשים מוקדמים יותר שאינם משתמשים מורשים יותר, אך סיסמאותיהם לא נמחקו.

3. אנשים חסרי מצפון אחרים המעוניינים לגשת למערכת ממניעים נסתרים.

4. מכיוון שיש כל כך הרבה פעילות ועסקים המנוהלים על ידי מחשבים, ורוב המחשבים מחוברים באמצעות האינטרנט, הם פתוחים לגישה של אנשים שונים באמצעות האינטרנט.

5. מחשבים מועדים גם לתקיפה על ידי תוכנות זדוניות (תוכנות זדוניות) והתקפות וירוסים, מה שמשאיר אותם פתוחים לתקיפה של האקרים ותוכנות זדוניות. 'זיהומי וירוסים' ו'תולעים 'אלה מוצגים על ידי אנשים המעוניינים לפרוץ למערכת ולגנוב מידע או לגרום למערכות שלמות לקרוס או להרוס את כל הנתונים המאוחסנים.

בדיוק כפי שהתקפות וירוסים במחשבים מונעות על ידי תוכנות אנטי וירוס כמו MacAfee וכו '. חברות מגינות על עצמן מפני פריצות באמצעות העסקת האקרים אתיים. מועצת EC מגדירה האקר אתי כ"איש אשר בדרך כלל מועסק בארגון ואשר ניתן לסמוך עליו שינסה לחדור לרשתות ו/או מערכות מחשבים תוך שימוש באותן שיטות וטכניקות כמו האקר זדוני ".

הוא מתייחס לפעולה של איתור חולשות ופגיעות של מערכות מחשב ומידע על ידי שכפול הכוונה והפעולות של משתמשים זדוניים.

זה ידוע גם כבדיקת חדירה, בדיקת חדירה או צוות אדום. זה דורש מהם להסתכל על רשת הלקוחות כתוקפים זדוניים פוטנציאליים, ולאחר מכן לתכנן את אמצעי ההגנה הנכונים להגנה על לקוחות מפני התקפות. |

אז למה צריך האקרים אתיים?

1. הם נחוצים כדי לזהות ולאטום את כל נקודות הגישה האפשריות של האקרים, שיכולים להיות יחידים או תוכנות מתוחכמות, כולל 'תולעים'.

2. בשפה פשוטה האקר אתי חושב ועובד כמו האקר לא מוסרי כדי למצוא ולנצל נקודות תורפה וחולשות במערכות שונות, וכיצד ניתן להפר אותן.

3. לאחר מכן הוא ממציא שיטות להגנה על הנקודות הפגיעות על ידי הקמת חומות אש, סיסמאות חזקות יותר, סיסמאות המתחלפות לעתים קרובות, שימוש בסריקות קשתיות או טביעות אצבע בנוסף לסיסמאות, הצפנה וכן הלאה.

4 הם גם צריכים למנוע כניסה (כניסה) על ידי המתכנתים המקוריים שיצרו את התוכנה ועל ידי אנשים שכבר אינם מורשים להיכנס למערכת.

5. הם עשויים גם להציע VPN (רשת וירטואלית פרטית), מנהרה מאובטחת בין מחשב ליעדים שביקרו בהם באינטרנט. הוא משתמש בשרת VPN, שיכול להיות ממוקם בכל מקום בעולם, ומספק פרטיות. VPN יעשה את העבודה כדי למנוע ממישהו לחטט בהיסטוריית הגלישה שלך או לרגל אותך. VPN יגרום לך לגלוש מהמיקום הגיאוגרפי של השרת ולא למיקום המחשב שלך כך שנישאר אנונימיים.

מכיוון שרוב הנתונים האישיים זמינים כיום באינטרנט באינטרנט במחיר, פרטיות הנתונים היא דאגה רצינית; האקרים יכולים בקלות לקנות את הנתונים האישיים שלך ולגנוב את הנתונים שלך באמצעות הסיסמאות שלך לאתרים אחרים (מכיוון שלרוב האנשים יש אותן סיסמאות חלשות ליישומים שונים ולעתים רחוקות לשנות סיסמאות). הם ילמדו משתמשים כיצד לבחור סיסמאות קשות, היכן לרשום או לא להקליט את הסיסמאות, ובאיזו תדירות עליך לשנות סיסמאות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.